İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek?
Trendlerdeki Yazı

Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/brawl-stars.jpg

Herkesin merakla beklediği Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Brawl Stars, her geçen gün çok sevilen bir oyun haline gelmeye devam ediyor. Oyuncuların sıkılmadan vakit geçirmesini hedefleyen oyun geliştiricileri oyuna yeni karakterler eklemeye devam ediyor. Yeni eklenen Belle ve Squeak oyun severlere tanıtılmış ancak Squeak karakteri oyuna dahil edilmemişti.

Brawl Stars, dünyada her kesimden insanın rekabetçi oyun modu ile güzel vakit geçirebilecekleri bir oyundur. Yeni güncellemeler ile oyun oynamanın heyecanı bir kat daha artıyor. Peki oyuna eklenecek bu süper özellikleri bulunan karakter Squeak ne zaman gelecek?

Squeak Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek?

Yapılan son açıklama ile Brawl Stars Squeak yapılacak güncelleme ile 12 Mayıs tarihinde oyuna eklenecek. Oyuna eklenecek bu karakterin özellikleri neler peki? Brawl Stars Squeak özellikleri; Özel saldırı yeteneği olan yapışkan bomba atması ile rakiplerini ve saklandıkları duvarları yok edebilir. Süper özelliği ise tek seferde 6 adet büyük yapışkan küre atmasıdır. Oynaması oldukça keyifli olacak bu süper karakteri Brawl Stars hayranları büyük bir heyecanla bekliyor. Yorum ve önerileriniz bizler için oldukça önemlidir. Yorum kısmından yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017 yılında beta sürüm olarak çıkarılmış hızlı tempolu çok oyunculu bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde kendine has özellikleri bulunan, bir çok karaktere sahip olan, mobil platformlarda en çok oynanan oyunların en başında geliyor. Mobil oyun dalında birçok ödül almış olması da bunun bir kanıtı olarak görülebilir. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Kendine has çok oyunculu savaş arenalarında rakipleriniz ile eğlenceli maçlar yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap