İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Among Us Temalı Kilit Ekranı
Trendlerdeki Yazı

Among Us Temalı Kilit Ekranı

9ZrDarZtnSVzWNjCA2VTdR-1200-80
 • Among Us temalı kilit ekranı, kullanıcılar arasında popüler hale geldi.
 • BetweenLock, İOS 13 ve 14’te jailbreak tweak kullanımı için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İPhone’lar ve iPad’ler kullanıcıları için Among Us temalı kilit ekranları büyük bir topluluk haline geliyor ve şuanda viral hale geldi.

Among Us temalı kilit ekranı

BetweenLock ince ayarı, kullanıcının görevi tamamlamak için belirli bir düzemde tuş takımındaki düğmelere basmasını gerektiren Among Us Reactor görevine benzer. Bu ayar, oyun kullanıcılarının iPhone’larını oyundaki tuş takımlarıyla açmasını sağlar. Yanlış parola girilmesi durumunda BetweenLock ayarı Among Us sahtekar ekranını Bu telefonun sahibi değilsiniz. Tekrar deneyin uyarı mesajıyla karşılar. Among Us temalı kilit ekranı yapmak isteyen iPhone kullanıcıları için kılavuz niteliğinde bir makale hazırladık.

Among Us temalı kilit ekranı nasıl yapılır bütün merak edilenleri bu yazımızda anlatıyoruz. Bu özelliğin ayrıntıları bakalım ve kullanıcıların nasıl tepki verdiklerine bir göz atalım.

Among Us temalı kilit ekranı nedir

Among Us kilit ekranı dışında uygulama kullanıcılarına ayrıca aşağıdaki ek özellikleri de sunmakta:

 • Arka plan videosunu duvar kağıdı olarak kullanma özelliği.
 • Acil arama düğmesini gizleme özelliği.
 • Geri silme düğmesini gizleme özelliği.
 • Ekranı yukarı kaydırırken yüz tanıma özelliği.

İOS cihazları için jailbreak eklentisi olarak mevcuttur. Ancak bu eğlenceli özellik yalnızca İOS13 VE 14 sürümlerinde kullanılabilir. Ancak bu özelliği sattığını iddaa eden kişiler için, uygulamayı geliştiren yapımcı:

https://twitter.com/Litteeen/status/1326286018497155074

Jailbreak iOS cihaz kullanan herkes, Cydia uygulamasının kaynaklar sekmesindeki Litten depo URL’sinden

https://repo.litten.love/ ücretsiz olarak kullanabileceklerini açıkladı. Bununla birlikte, bir kullanıcı iOS cihazlarda jailbreak yapma konusunda bilgili değil ise bu işlemi yapmanın belirli risklerinin olduğunu unutmamalıdır:

 • Potansiyel olarak güvenlik sorunlarına neden olma.
 • Cihazın gelecekte alacağı güncellemeleri almasına engelleme.

Bu sorunlara rağmen Among Us hayranları beraberinde gelen bu risklere karşı yine de bu kilit ekranını kullanmak için cihazlarında Jailbreak yapma riskini göze alabilecekler mi?

Jailbreak nedir?

Jailbreak nedir, diye merak eden kullanıcılar için kısa bir açıklama yapalım. Jailbreak, Apple mobil cihazlarda bulunan iOS, iPadOS işletim sistemindeki bazı kısıtlamaların kaldırılması yapılan değişikliktir. isimin Türkçe açılımı kaçış, özgürleşme, zincirleri kırma anlamlarına geliyor. Bu işlemi Android cihazlarda yapılan kök erişim izni yani root ile karşılaştırılabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap