İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Genshin Impact Redeem Kodları
Trendlerdeki Yazı

Genshin Impact Redeem Kodları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/10/Genshin-Impact-kodlari.jpg

Genshin Impact Redeem Kodları, arayışı içine giren oyuncular için bu yazımızda çalıştığı doğrulanmış iki kod vereceğiz. Oyuncular Primogen kazanmak için bu iki redeem kodunu kullanabilirler.

Yapmanız gereken kodları kopyalayıp ”Kodu Kullan” bölümüne yapıştırmak. Alternatif olarak, oyunun resmi web sitesine girebilirsiniz. Her iki adımda oyuncular 110 Primogen, 10.000 Mora ve 10 Mistik geliştirme cevheri kazanacaksınız.

Genshin Impact bedava kod arayan oyuncular için çalışan iki kod BSPD3ZRXU985 VE GENSHINGIFT, kodları kullanmak için acele etmenizde fayda var çünkü kodların sınırlı kullanımı ve süresi olabilir. Kodlar kullanıcı başına yalnızca bir kez kullanılır. İlerleyen günlerde Genshin Impact bedava hesap arayan kullanıcılar için bedava hesaplar paylaşacağız. Takipte kalarak haberdar olabilirsiniz.

Genshin Impact Redeem Kodları Nasıl Kullanılır?

Genshin Impact kodları kullanmak için resmi web sitesine giderek kodları etkinleştirebilirsiniz. Bunun için https://genshin.mihoyo.com/en/gift adresine tıklayın. Oyuncular kodları kullanmak için hesaplarına giriş yapmaları gereklidir. Daha sonra ”Kodu Kullan” alanına sizlere vermiş olduğumuz Genshin Impact Redeem Kodlarını yapıştırarak ”Kullan” düğmesine basın. Kullanım kodları: GENSHINGIFT ve BSPD3ZRXU985.

Genshin Impact üzerinden görüntü

Oyuncular daha fazla kod kullanmak isterlerse bizleri takip ederek yeni kodlara sahip olabilirler. Bu kodlar Ekim ayı için geçerlidir. Her ay kodlar yenilenmektedir.

Genshin Impact Nedir?

Genshin Impact, oyuncuların bir bölümde dört farklı karakterden birini kontrol etmesine izin veren açık dünya rol yapma oyunudur. Karakterler arasındaki değişim savaş sırasında hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Buda oyuncular için farklı saldırı ve savunma becerilerini kullanmalarına olanak sağlıyor. Kullanıcılar sahip oldukları karakterlerin seviyelerini ve kullandıkları silahlarını geliştirebilirler, ve ilerleme kaydedebilir.

Genshin Impact, miHA Yo tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış aksiyon rol yapma oyunudur.

Microsoft Windows, PlayStation 4, Android ve iOS için Eylül 2020’de, PlayStation 5 için Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve gelecekte Nintendo Switch’te yayınlanması düşünülüyor. Oyun anime tarzı açık dünya savaş oyunu olduğu için çok sevildi hayran kitlesini gün geçtikçe büyütüyor.

Kodlar ve oyun hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir ve yardım için bizlere yorum bölümünden yazarak destek alabilirsiniz.

PUBG Mobile 29 Ekim Kodları Makalemizi Okudunuz mu!

Yorum Yap

Yorum Yap