İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Pubg Mobile Ses Gelmiyor Sorunu (Kesin Çözüm)
Trendlerdeki Yazı

Pubg Mobile Ses Gelmiyor Sorunu (Kesin Çözüm)

e27f732d70ee98f76769ae34eaa3f8d9

PUBG Mobile oyuncuları neredeyse her güncelleme sonrasında bir çok hata ile karşılaşmaktadırlar. Bu hataların bazıları kolay şekilde çözülürken bazıları ise yeni bir güncelleme gelene kadar düzeltilememektedir. Kesin çözümünü anlatacağımız sorun ise, Pubg Mobile Ses Gelmiyor hatası. Eğer sizde oyun esnasında PUBG Mobile Ses yok sorunu ile karşılaştıysanız doğru yere geldiniz demektir.

Pubg Mobile 15. Sezonun bitmesine 3 gün kaldı ve 16. Sezon başlaması ile birlikte gelecek olan büyük güncelleme sonrasında Pubg Mobile Mikrofon sorunu yeniden ortaya çıkacaktır. Sezona hızlı giriş yapmak istiyor ve karşınıza çıkabilecek ses sorunları ile karşılaşmamak için anlatacağımız adımları dikkatlice okuyunuz. Pubg Mobile Ses gelmeme sorunu çözümü için birkaç yolu deneyebiliriz. Bunlardan biri ”Sunucu değiştir” diğeri ise ”Tamir Et” Seçeneğidir.

Pubg Mobile Ses Gelmeme Sorunu Güncel Çözüm

İlk Olarak Sunucu değiştirme yöntemi ile sorundan kurtulabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Pubg Mobile Oyununa giriş yapınız.
  • Oyna Buton’un da bulunan Sunucu kısmına gelin.
  • Sunucunuz büyük ihtimal Avrupa‘dır bunu ”Kuzey Amerika” Olarak ayarlayınız.
  • Arkadaş listenizde bulunan kişilere davet atarak lobi’de toplanın.
  • Arkadaşlarınız geldikten sonra Kuzey Amerika olarak ayarladığınız sunucuyu tekrar Avrupa olarak ayarlayınız ve oyunu başlatınız.
  • Büyük ihtimalle sorun çözülmüş olacaktır.

Sorun halen devam ediyorsa son olarak ”Tamir Et” seçeneğini kullanacağız. Pubg Mobile Ses Sorunun da olduğu gibi bir çok sorununda çözümü olabilecek bu yöntem için oyundan çıkış yapmamız gerekmektedir. Üyelik ile giriş ekranının hemen sağ üst köşesinde bulunan Tamir Et butonuna tıklayın. Devamında ”Tamir edilecek özelliği seç” kısmı açılır ve burada bulunan en üsteki kutucuğu seçip tamir et diyoruz. Sorunun devam etmesi halinde diğer kutucukları da işaretleyip yeniden tamir et diyoruz. Oyun başlangıç seviyesine geri dönecektir ve ses sorunu ortadan kalkacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap