İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Call Of Duty Warzone 24 Saatte 10 Milyondan Daha Fazla İndirildi
Trendlerdeki Yazı

Call Of Duty Warzone 24 Saatte 10 Milyondan Daha Fazla İndirildi

warzone_banner_1280

Call Of Duty: Warzone popülerliğini her geçen saat arttırıyor.

Activision’ın yeni bedava Battle Royale oyunu olan Call Of Duty Warzone, indirilme sayısı ile göz dolduruyor. Popülerliğini gün geçtikçe yükselen oyun oyuncuların kullanımına açılmasının ilk 24 saatinde 10 milyondan daha fazla oyun sever tarafından indirildi.

Activision tarafından 12 Mart gününün ilk saatlerinde yapılan Twitter paylaşımı ile oyunculara duyurulmuş oldu. Daha önce Call Of Duty Modern Warfare’a sahip olan oyunseverler küçük bir indirme ile Warzone oyununa giriş yapabiliyorken, oyunu sıfırdan indiren oyuncular yaklaşık 175 GB boyutunda bir dosya ile karşı karşıya kaldılar.

Oyun severler tarafından oldukça olumlu geri dönüşler alan oyun, Twitch üzerinde de popülerliğini kanıtladı. Oyun çıktığı ilk günden itibaren 450 bine varan izleyici sayılarına yükseldi. Battle Royale oyunları ile tanıdığımız Dr.Disrespect de yaptığı yayında oyunun haritasına olumlu puan vermesi dikkatlerden kaçmadı.

PUBG Mobile tahtını sallıyacak gibi görünen oyunun ilerleyen günlerde nasıl bir yükseliş göstereceği oyun severler tarafından oldukça merek ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap