İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Knight Online Oyunundan Nasıl Gerçek Para Kazanılır?

Knight Online Oyunundan Nasıl Gerçek Para Kazanılır?

Knight Online Oyunundan Nasıl Gerçek Para Kazanılır

Knight Online oyunu günümüzde birçok oyuncuya gelir kapısı olmuş durumdadır. Bu oyundan para kazanmak için gerçekten büyük emek harcamanız gerekebilir. Para kazanmak için iki türlü yol vardır. Bunlardan birincisi orta düzeyde eşyalara sahip bir karakteriniz olması ve bununla farm slotlarında eşyalar düşürmeye çalışmaktır. İkincisi ise bir miktar oyun parasına sahip olup oyun içinde ticaret yapmaktır.

Knight Online Farm Yaparak Para Kazanmak

Knight Online içinde farm yaparak para kazanmak biraz şans işi diyebiliriz. Farm yaptığınız bölgenin bazen eşya atmadığını fakat bazense bolca eşya attığına şahit olabilirsiniz. Farm yapmak biraz sabır işi olduğundan dolayı bunu bir iş gibi düşünebilirsiniz. Kendinize göre belirli saatler ayarlayın ve bu saatler içinde farm yapın. Slotlardan çıkan eşyaları vakitiniz bittiği zaman pazarınıza kurun ve satılmasını bekleyin. Gelirleri depoda tutup birkaç günde bir internetteki satış platformalarından güvenli bir şekilde satabilirsiniz.

Savaş alanlarında bulunan farm slotlarını seçmeniz sizin için büyük vakit kaybına neden olabilir. Burada sürekli sizi rahatsız edecek, sizi asla rahat bırakmayacak insanlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Hatta çok iyi bir karaktere sahip değilseniz verdiğiniz tüm emeğin boş olduğunu göreceksiniz. Bunun için savaş olmayan bölgelerdeki slotları deneyin ve hangisinden memnun kalırsanız oranın daimi oyuncusu siz olun.

Knight Online Ticaret Yaparak Para Kazanmak

Knight Online’de ticaret yapmanın gerçekten büyük bir getirisi vardır. Öncelikle hesabınızda biraz paranızın olması yeterli gelebilir ancak yüksek derecedeki eşyaların alım ve satımlarını yapmanız için yüksek ihtimal para yatırmanız gerekecektir. Çeşitli platformlar üzerinde güvenli GB alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bundan sonraki süreçte piyasayı tam olarak öğrenmeniz gerekiyor. Piyasada neyin fazla satıldığını, piyasadaki tüm eşyaların ne kadar fiyata satılabileceğini tamamen öğrenin. Bunun için birkaç gün analiz yapmanız yeterli olacaktır.

Acil satılık eşyası olan kişileri bulamaya çalışın. Bu kişilerin çoğu oyunu bırakmakta olup eşyalarını hızlıca ellerinden çıkarmak istiyor. Bu insanlarda yapacağınız alışverişlerde yüksek karlar edeceksiniz. Alım pazarları kurup, oyun başında olmadığınız süre boyunca buradan düşük fiyatlı alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlı eşyaları alırken mutlaka pazarlık yapın ve piyasanın bir miktar altından ürünü almaya çalışın. Eşyaların hızlı satılması için sizin de en düşük fiyattan satmanız gerekecektir. Yüksek meblağlı ürünleri satmak günlerce sizi bekletebilir bu nedenle sabırlı olmanızda fayda var. Eşyalar fazlalaştıkça daha çok gelir edeceksiniz. Bu döngü devam ettikçe fazla olan oyun paralarını internet üzerinde yer alan Knight Online GB satış sitelerinden satabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap