İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. VALORANT İsim Nasıl Değiştirilir?
Trendlerdeki Yazı

VALORANT İsim Nasıl Değiştirilir?

1db057cbb834e6fed43d58e53490ebcc

Riot Games’in geliştirdiği ve yüksek oyuncu kitlesine ulaştığı VALORANT oyununda oyuna yeni başlayan veya daha önce hiç VALORANT oyuncu ismini değiştirmeyenler için kolay yoldan VALORANT isim nasıl değiştirilir sizlere açıklayacağız. Sıkıldığınız nick’i değiştirmek çok basit sadece aşağıda belirttiğimiz adımlara uyarak kısa sürede isim değişikliği yapmış olacaksınız.

VALORANT Nedir?

Riot Games kendi çıkartmış olduğu oyunların aksine CS:GO gibi FPS oyunlarına rakip olarak bu havuzun içinde bizde varız dedi ve VALORANT oyununu piyasaya sürdü. İlk olarak Beta süreci ile başlanılan bu yolda eksikler giderildi ve beta sürecini oynama şansına sahip olan oyuncuların geri bildirimini göz ardı etmedi. VALORANT nasıl bir oyun merak edenler için, CS:GO tarzı bir oyundur hatta artıları bulunmaktadır. Grafik ve oynanış bakımından daha üstün diyebiliriz. Oyunda birbirinden farklı karakterler ve bu karakterlerin farklı yetenekleri bulunmakta. Diğer oyunlarda sadece silahlar ile savaşırken, VALORANT’da sadece isim değil kullanmış olduğunuz yeteneklerde savaşın seyrini değiştirmekte büyük rol oynamaktadır. Yeni bir başlangıç arayan arkadaşlarımız yeni isimler ile sıralamada kendine yer bulmak için isim değişikliğine gitmek istiyorlar. Peki VALORANT Nick değiştirme nasıl yapılır?

VALORANT İsim değiştirme

Riot Games hesabınızda kullanmış olduğunuz isimden artık sıkıldıysanız ve oyuna artık yeni bir kullanıcı ismi ile devam etmek istiyorsanız bu işlem oldukça basit. Konumuza devam etmeden önce bir uyarıda bulunmak istiyorum. VALORANT nick değişikliği için Riot Games hesabı üzerinden işlem yapacağımız için, aynı firmaya ait farklı oyunlarda da isminiz değişmektedir. Oyun içi isim değiştirme kartları veya özellikleri bu durumdan ayrı tutulmaktadır.

  1. VALORANT isim değişikliği için Riot Games sayfasından giriş yapın.
  2. Giriş esnasında karşınıza doğrulama adımı gelirse bilgilerinizi girin ve onaylayın.
  3. Onay sonrası karşınıza çıkan sayfada ‘’hesap’’ yazısının altında ‘’RİOD İD’’ yazıyor tıklayınız.
  4. Karşınıza eski kullanıcı isminiz çıkar ve yanında bir işaret bulunur. Bu işarete tıklayarak eski isminizi silip, yeni kullanmak istediğiniz ismi yazın.
  5. VALORANT isminiz artık hazır.

VALORANT İsim Değiştirme Süreli Mi?

Bazı oyunlarda sınırsız şekilde isim değiştirilirken bazı oyunlarda ise belirli bir süre beklemek zorunda kalırsınız. Bunlardan biride VALORANT’dır. İsim değiştirdiniz ve kısa bir sürede sıkıldınız, yeni isim yazmak istiyorsanız 30 gün beklemek zorundasınız demektir. 30 gün beklememek için oluşturacağınız ismi sıkılmayacağınız veya anlık trol bir isimden oluşturmamaya özen gösterin. Ayrıca VALORANT isim değiştirme ücretli mi? arayışları gündemde. İsim değiştirme işlemi tamamen ücretsiz olup yukarıda bahsetmiş olduğumuz uyarıya dikkat ederek dilediğiniz kadar isim değiştirme hakkına sahipsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap