İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Facebook Watch Geçmişi Nasıl Silinir
Trendlerdeki Yazı

Facebook Watch Geçmişi Nasıl Silinir

f5efe7928a4309c82ead59d7e65a98ae

Facebook’un yeni özelliklerinden biri olan Watch, Sistem tarafından belirlenen ve izleyici kitlesini üst seviyede tutmayı hedefleyen bir video izleme platformudur. Sosyal Platformlara rakip olabilmek adına çıkarılan Facebook Watch izleyenlerin arama geçmişini nasıl silebileceği hakkında fikri olmayabileceği için Facebook Watch geçmişi nasıl silinir sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Facebook Watch 2017 Tarihinde aktif edilen bir platformdur ve Sosyal Medya, Popülerlik gibi etkileşimi sağlamak amaçlı ayrıca reklam getirisi düşüncesi ile insanların hizmetine sunuldu. Ayrıca Facebook 1 Milyar dolar gibi bir bütçeyi bu platform için kullanmayı amaçlarken. Watch video izleme yapısı içinde videoların başında ve ortasında çıkan reklamlar sayesinde bir çok rakibi ile yarış içerisinde ve gelir elde etmeyi planlamaktadırlar. Bizlerde Watch video izleme servisi sayesinde bir çok çeşitli kategorilerde videolara denk gelerek Facebook’u daha kullanılabilir ve güzel zaman geçirmemizi sağlayabiliriz. Bazı durumlarda ise başkalarının görmemesini düşündüğünüz videolar olabilir.

Bu yüzden Facebook Watch arama geçmişi nasıl silinir merak ediyor olabilirsiniz. Sizlere kolay yoldan Watch arama geçmişi nasıl silinir yardımcı olacağız. Başkalarının ne izlediğinizi görmesini istemiyor olabilirsiniz, yakınlarınızdan rahatsızlık duyup watch platformun da nelere göz attığınızı bilmelerini istemiyor da olabilirsiniz. Dilerseniz kısa yoldan Facebook Watch geçmişi silme nasıl yapılır tek tek anlatalım.

Facebook Watch izleme Geçmişi Nasıl Silinir 2020

  • Facebook Hesabınıza üyeliğiniz ile giriş yapınız.
  • Hareketler Dökümünü Gör sekmesine tıklayınız.
  • Sol kısımda bulunan daha fazla seçeneğine tıklayın.
  • Daha fazla seçeneğine geldik ve karşımıza çıkan listeden videolar kısmını seçiyoruz.
  • Sağ kısımda karşımıza Watch geçmişini sil ya da Temizleme ibaresi bulunan bir yazı çıkar tıklıyoruz.
  • Watch arama geçmişi silinmiştir. Her ihtimale karşı çıkış yapın veya sayfayı yenileyerek kontrol ediniz.

Facebook’a Web sayfası üzerinden giriş yapıyorsanız;

Hareket dökümü > İzlediğin videolar > Video izleme geçmişini temizle işlemleri ile geçmişi silebilirsiniz.

Facebook Watch Hakkında bir kaç merak edilenler hakkında sizlere fikirler vermek istiyorum. Watch sayesinde beğendiğiniz bir videoyu kaydedip daha sonra kaydedilen videolar kısmından tekrar izleyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz videoyu aramayla uğraşmazsınız. Watch platformu ile ayrıca çeşitli programlar ve canlı yayınları izleme şansına sahip olursunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap