İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. İnstagram fotoğraf büyütme
Trendlerdeki Yazı

İnstagram fotoğraf büyütme

instagram-olagan-disi-giris-problemi-guncel-2

Bu makalemizde İnstagram fotoğraf büyütme yani İnstagram PP büyütme nasıl yapılır bunu anlatacağız. Programsız ve basit bir şekilde instagram PP büyütme nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabileceksiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan nasıl yapılacağını maddeler halinde aşağıda bulabilirsiniz.

İnstagramda bilindiği gibi profil resimlerini büyütmek imkansız, büyütülse bile fotoğrafın kalitesi düşüyor. Bu yüzden bu işlemi basit ve programsız bir şekilde sadece 3 dk ayırarak nasıl yapılacağını anlatacağız.

Instagram PP Büyütme Programsız

  • İlk olarak yapacağınız gizli bir profil bulmanız yada merak ettiğiniz bir kişinin gizli profilini açmanız olacaktır. Ben tamamen salla bir profil buldum ve kendisinden özür diliyorum, profil ismini aklınızda tutun.
  • Telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan tarayıcınıza İnstagram profil full size ilk çıkan arama adresi instadp.com adresine tıklıyoruz.
  • Daha sonra sayfada bulunan arama kısmı Search username kısmına kullanıcının profil ismini yazıyorsunuz, ve arama kısmına tıklıyorsunuz.
  • Sonuçlarda aradığınız profili bulduktan sonra profile tıklayın .
  • Açılan profilin altında full size tıklayınız. Fotoğrafın büyütülmüş halini görebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap