İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. SPOTIFY’DA SİLİNEN ÇALMA LİSTESİNİ GERİ GETİRME

SPOTIFY’DA SİLİNEN ÇALMA LİSTESİNİ GERİ GETİRME

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/indir-1-1.jpg

2022 yılıyla birlikte 400 milyon kullanıcı sayısını geride bırakan dev müzik platformu Spotify’da çok bilinmeyen ancak işinize çok yarayabilecek bir özelliği anlattık.

SPOTIFY’DA SİLİNEN ÇALMA LİSTESİNİ GERİ GETİRMEK MÜMKÜN MÜ?

Spotify’da sildiğiniz veya geçmişte oluşturmuş olduğunuz çalma listelerinizi geri getirmeniz mümkün.  

Spotify, önceden oluşturup silmiş olduğunuz veya yanlışlıkla sildiğiniz çalma listelerinizi 90 gün boyunca otomatik olarak yedekliyor ve saklıyor. Bu özellik sayesinde silmiş olduğunuz çalma listelerinize erişebilirsiniz. Ancak çalma listelerinizi geri getirebilmeniz için bir kural var: Yalnızca son 90 gün içerisinde silinen çalma listelerini geri getirebilirsiniz. 

Spotify’da Silinen Çalma Listesi Nasıl Geri Getirilir? (WEB)

Öncelikle Spotify web sayfasına giriş yapıyoruz. Sonra oturum aç seçeneğine tıklıyoruz. Açılan pencerede kişisel bilgilerimizi girdikten sonra hesabımıza giriş yapıyoruz. Devamında karşımıza gelen ekrandan, sağ üst tarafta yer alan profilimize tıklıyoruz ve alt tarafta açılan seçeneklerden Hesap’a tıklıyoruz. Açılan sayfada Hesap Genel Görünümü yazısı bizi karşılayacak. Burada sol taraftaki menüden Çalma Listelerini Geri Getir seçeneğine tıklayarak SON 90 GÜN içerisinde silmiş olduğunuz veya yanlışlıkla sildiğiniz çalma listelerini geri yükleyebilirsiniz. 

Spotify’da Silinen Çalma Listesi Nasıl Geri Getirilir? (Uygulama)

Spotify uygulamasına giriş yapıyoruz. Sağ üst tarafta yer alan profilimize tıklıyoruz ve akabinde alt tarafta açılan seçeneklerden Hesap’a tıklıyoruz. Açılan sayfada Hesap Genel Görünümü yazısı bizi karşılayacak. Burada sol taraftaki menüden Çalma Listelerini Geri Getir seçeneğine tıklayarak SON 90 GÜN içerisinde silmiş olduğunuz çalma listelerini geri yükleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap