İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. 2020’nin yeni PC oyunları
Trendlerdeki Yazı

2020’nin yeni PC oyunları

f9e3738e283c494ddb564177cd9f351a

2020 yılı’nın mayıs ayın da çıkacak oyunların listesini bu yazımızda bulabilirsiniz. 2020 yılın da oyunların çıkışını takip etmek epey bir zor oldu. Büyük oyunların çıkış takviminde değişiklik oldu ve ertelendi. Ve çok geçmeden dünyayı etkisi altına alan Covid 19’un yayılması oyun geliştiricilerini evden çalışmaya geçirdi ve planlanan çıkış tarihlerini etkiledi.

Tarihler ( veya yaklaşık tarihler) ve yıl boyunca takip etmek isteyeceğiniz her oyunun detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

2020 yılının yeni oyunlarını aya göre düzenlemeye ve tüm yılın en büyük oyunlarını listeledik.

2020 Mayıs ayının yeni oyunları

The Wonderful 101 Remastered

2020’nin yeni PC oyunları

19 Mayıs

Çıkışından yedi yıl sonra The Wonderful 101‘in yeniden düzenlenmiş haliyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Başarılı bir Kickstarter kampanyası sonrasında tüm platformlarda yerini almaya hazırlanıyor. 2013 yılında yeteri kadar oyun severi çekemedi, bu fırsatı nasıl değerlendireceği ise merak konusu.

Maneater

2020’nin yeni PC oyunları

22 Mayıs

Açık denizlerde yüzerek , deniz hayatını, diğer efsane canavarları ve tadı dahada kötü olan ödül avcılarını yiyirek bir bebek balığını bir jaws’a dönüştürün. Oyunda bol kan görmeye hazır olun!

Minecraft: Dungeons

2020’nin yeni PC oyunları

26 Mayıs

Büyük bir hayran kitlesi olan Minecraft yeni bölümle severlerinin karşısına çıkıyor. Klasik diablo tarzı kesmek ve eğik çizği yağmacısı, ortaya çıkıyor, ancak bu spin-off için üç arkadaş getirebileceksiniz.

2020’nin Merakla Beklenen Oyunları

2020 yılın da bir çok yeni oyun var, ancak bazıları gerçekten sabırsızlıkla bekleniyor. İşte yılın en büyük oyunların dan olacağı söylenen o yeni oyunlar.

Cyberpunk 2077

2020’nin yeni PC oyunları

17 Eylül

Oyun içinde Hacker’lar içinde kılıç bulunan uzuvlar ve Keanu Reeves oyuncular daha ne istiyebilirki? The Witcher 3: Wild Hunt’ın arkasındaki yapımcılar, klasik bir masa oyununu tam teşekküllü bir aksiyonlu maceraya dönüştürüyor. Cyberpunk 2077 başlangıçta Nisan ayı için planlanmıştı, bazı gecikmelerden sonra Eylül ayında platformlardaki yerini alacak.

HALO INFINITE

2020’nin yeni PC oyunları

2020

Artık Halo Infinite’ın yeni nesil Xbox “Scarlett” için lansman olacağını biliyoruz. Ayrıca PC’ye geliyor. E3 2019’da herhangi bir oyun görmedik, sadece yukarıda gördüğünüz gösterişli hikaye fragmanı.

Dying Light 2

2020’nin yeni PC oyunları

2020?

Dying Light 2 orijinal “bahar 2020” çıkış tarihi ertelendi ve henüz yeni bir planlanan sürümü yok.

Death Stranding

2020’nin yeni PC oyunları

2 Haziran

Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmasından ve Sony ile arkadaş olmasından bu yana ilk oyunu. Şaşırtıcı bir şekilde, tahminlere inanılacaksa, PS4 çıkışından sadece yarım yıl sonra bir PC sürümü alırız.  Tahmin edebileceğiniz gibi, bu bir kolej tezi yazmadan yazabileceğimiz bir Kojima oyununun en basit açıklaması.

Microsoft Flight Simulator

2020’nin yeni PC oyunları

2020 ?

Asobo ve Microsoft, Andy’nin memleketi Glasgow da dahil olmak üzere bilinen dünyayı korkutucu bir ayrıntıyla taramak için Bing Haritalar’ı kullanıyor . Canlı hava durumu verileri de uçuş planlarını etkileyecektir.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

2020’nin yeni PC oyunları

2020 ?

Modern Seattle’ın vampirleri liderlerini kaçırıyor, klan liderlerinin yerine getirmesi için büyük bir güç boşluğu bırakıyor. Sizler, bu kaynar şehre ve çeşitli klanlarının politikalarına ve çatışmalarına girmeye başlayan yeni yaratılmış bir vampirsiniz!

Total War Saga: Troy

2020’nin yeni PC oyunları

2020 ?

Yunanlılar ve Ege’deki Truva atları arasında klasik savaş, gizli ajanlar, süvari ve efsanevi canavarların kökenlerini çağrıştırmak için tasarlanmış özel birlikler var. Bu strateji oyunu merakla bekleniyor.

Marvel’s Avengers

2020’nin yeni PC oyunları

4 Eylül

Kamala Khan, bu oyuncu RPG’de tek oyunculu, kooperatif, çok oyunculu ve MCU’dan boşanmış yeni bir masalla Avengers’ı bir araya getirmeyi amaçlıyor. Görünürde tekrar oynatılabilirliğe odaklanarak kaderini biraz belirsiz tutuyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap