İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Sekmeme Config
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Sekmeme Config

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/Pubg-moobile-tepmeme.jpg

Bu yazımızda sizlere pubg mobile sekmeme config, Pubg mobile tepmeme konularından bahsedeceğiz. İyi okumalar.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her gün daha fazla mobil oyun üretilmektedir. Günümüzün en popüler mobil oyunlarından birisi de PubG Mobile olmuştur. Pubg mobile gelişmiş sistem gereksinimleri olan bir mobil oyundur. Pubg mobile, telefonunuza işletim sisteminizin desteklediği mağazadan indirerek oynayabileceğiniz bir ücretsiz savaş oyunudur. Takımlar halinde ya da bireysel modda diğer oyuncular ile savaşabilirsiniz. Haritada bir çok metruk bina ve arazi bulunmaktadır. Bu arazi ve binaları en stratejik şekillerde kullanarak oyunda hayatta kalan en son kişi olmak nihai hedeftir. Oyun “Airdrop” denilen destek paketlerini uçak yardımıyla haritaya indirmektedir. Air drop içerisinde bir çok üst düzey silah ve ekipman çıkmaktadır. Bunlar +3 seviye yelekler, kamuflaj kıyafetler, keskin nişancı silahı ve dürbünü, hafif ve ağır makinalı tüfektir.

Pubg mobile oyuncularının tüm bu destek paketlerine rağmen karşılaştığı temel sorunlardan birisi de silahları kullanırken yaşanan yatay ve dikey tepme sorunlarıdır.  Özellikle pubg mobile ı akıllı cep telefonlarında oynayan kişiler nişan almakta zorlanıyor. Pubg  mobile ı emulatörler yardımıyla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Herhangi bir android emulatörü bilgisayarınıza indirdikten sonra play store gibi bir mağazadan pubg mobile ı bilgisayarınıza indiriniz ve oyun deneyiminizi arttırınız. Bilgisayara indirdiğiniz oyunu artık fare ve klavye yardımıyla daha büyük ekrandan oynayabilirsiniz.

Pubg mobile ‘ ı oynarken silahlarınızın daha az sekmesini ve hedefi en iyi şekilde vurmanızı sağlayabilirsiniz. Bunu ise çeşitli config adı verilerin küçük yazılımlar ile yapabilirsiniz. Google ‘ da “Pubg mobile sekmeme config” şeklinde bir arama yaptığınızda güvenilirliğinden emin olduğunuz bir siteden istediğiniz yazılımı indiriniz. Kurulumu istenilen şekilde tamamlayınız. Daha sonra pubg mobile ‘ a giriş yaptığınızda indirdiğiniz config dosyasının sizlere sağlayacağı yararlar ise şunlardır.

  • Yüksek hasar verme kabiliyeti
  • Silah ile atış yaparken sekmeme/tepmeme
  • %80 ihtimal ile headshot yani kafadan vuruş yapabilme imkanı
  • Hayatta kalan son oyuncu olma ihtimalinizi daha da arttırır.

Pubg mobile sekmeme configi zararlı yazılım olarak algılamamaktadır. Pubg mobile’ın tüm  sürümlerinde desteklenen config tamamen yasaldır. Kullanılan hileler ile karıştırılmamalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap