İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: Miramar’daki otomatlara saldırmamanız gerekir, İşte sebebi!
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: Miramar’daki otomatlara saldırmamanız gerekir, İşte sebebi!

Bu otomatlar, oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alacakları enerji içeceklerini dağıtır. PUBG Mobile'daki otomatlara neden saldırmamamız gerekir

indir (4)

Bu otomatlar, oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alacakları enerji içeceklerini dağıtır. PUBG Mobile’daki otomatlara neden saldırmamamız gerekir, bu bilgileri buradan ögrenelim.

Popüler bir Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile‘ın yapımcısı olan şirket PUBG Corp, oyuncular için gizli bir özelliği belirtti. Oyuncuların Miramar haritasındaki otomatlara saldırmaması gerektiğini vurguladı. Güncellemenin bir parçası olarak otomatlar oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alacakları enerji içeceklerini dağıtır.

PUBG Mobile oyuncuları otomatik satış makinelerine saldırmamalıdır; İşte ayrıntılar

PUBG Mobile’ın yeni bir tweet’ine göre, oyuncular bu otomatlara saldırmamalı ve zarar vermemelidir. Bunun sebebi, bu makinaların hasar alması durumunda bir uyarı vermesidir. Bu uyarı rakip takımları veya oyuncuları o oyuncunun yerini gösterecektir. Bu istenmeyen uyarı uzun bir oyun oynamak isteyen oyuncuların veya takımların işini zorlaştıracaktır. Yada oyuncular takımları pusuya çekerek bu uyarıyı kendi yararına kullanmak isteyeceklerdir.

PUBG Mobile,Twitter hesabındaki 40 saniyelik videosunda tavsiyeleri vurguladı. Oyuncuların oyunu oynarken daha dikkatli olmalarını istedi.

https://twitter.com/PUBGMOBILE/status/1263981531913236481?s=20

Şirket haritadaki güncellemeleri vurgulamak, güncellemenin ötesinde harita üzerinde yeni zorluklar ve görev ödülleri başlattı

Yorum Yap

Yorum Yap