İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GTA IV için en iyi modlar
Trendlerdeki Yazı

GTA IV için en iyi modlar

435a4-15987634242960-800

Oyun içindeki modlar her zaman çok popüler olmuştur ve birçok oyuncu için klavuz olup oyun deneyimini geliştirmiştir. GTA IV’ te her oyuncu için bir mod vardır.

GTA IV, piyasaya çıktığı sırada en havalı oyunlardan biriydi. Rockstar’ın bu seriyi önceki serilerden biraz farklı bir yöne, daha çok koyu ve topraklı bir alana götürdüğü görüldü.

Önceki GTA oyunlarının üst düzey aksiyon seti parçaları artık geride bırakıldı, yerini daha çok anlamlı bir hikaye anlatan ince bir ton aldı. Niko Belic kısa bir süre sonra serinin en simgesel en iyi anlaşılan karakterlerinden biri oldu.

Oyunda arabalar daha fazla gerçekçi ve diğer serilerden farklılık gösteriyordu. Bu, Liberty City’nin ilk başta pek iyi karşılanmayan baskıcı doğasını yansıtmak için yapıldı, ilk başta hoş karşılaşılmayan bu durum şimdi oyuncular tarafından taktir edilmeye başlandı. Birkaç mod, oyunla ve çeşitli unsurlarını bu başlık altında inceliyoruz.

GTA IV için en iyi beş mod

Ghost Rider Script Mod

GTA IV için bir çok süper kahraman modu mevcut olsada Liberty City’de daha çok Ghost Rider’ın daha iyi olduğunu düşünüyoruz.

GTA IV Prison Break Mod

Bir GTA oyununa gerçek bir hapishane modu eklemek oyuncular tarafından çok beğenileceği kesin, çünkü bu havalı karşılanır.

First-Person Mod

Bir sonraki oyunda gerçek bir tamirci haline gelmeden önce, oyuncular uzun süredir GTA IV için birinci şahıs mod talep ediyorlardı. Cevap, modlama topluluğundan, oyuncuların kendilerini oyuna gerçekten kaptırmalarına yardımcı olan harika bir birinci şahıs moduyla geldi.

 GTA IV IceEnhancer- Graphical Mod

YouTube’da, IceEnhancer’ı kullandıktan sonra IV’ün grafiklerini GTA V ile karşılaştıran birkaç mod videosu var ve açıkçası, çok fazla fark yok.

Graphical Enhancer: CryENB V3

İnternette oyun için birkaç grafik geliştirici mod var, ancak topluluk CryENB V3’ün GTA IV’teki grafikler için en iyi mod olduğuna yemin ediyor. Mod, oyunun doymamış paletine önemli ölçüde daha fazla renk katmanın yanı sıra oyundaki birçok doku ve gölgeyi de yükseltir.

Yorum Yap

Yorum Yap