İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire en ucuz 5 karakter
Trendlerdeki Yazı

Free Fire en ucuz 5 karakter

Garena-free-fire

Free Fire çıktığı günden beri oldukça popüler bir oyun haline geldi. 2020 yılında en çok indirilen oyunların en başında geliyor. Bu yazımızda Free Fire en ucuz 5 karakter hangileri açıkladık.

Free Fire’daki en özel karakterler, oyuncular arasında en ayırt edici özelliklerdir. Oyunculara savaş alanında yardımcı olan benzersiz yetenekler verirler. Oyun içindeki Clash Squad modu, en popüler arcade modlarından biri. Bu yazımızda eşleşme türündeki en ucuz 5 karakteri listeledik.

Free Fire Nedir?

Garena Free Free, 111 Dots Studio tarafından geliştirildi ve Android, iOS için yayınlanan bir battle royale oyunudur. Oyun dünya çapında en çok oynanan ve indirilen mobil oyun oldu. Oyunun popülerliği nedeniyle yılın en iyi popüler oyunu ödülünü aldı.

Free Fire Clash Squad Modu En Ucuz Karakterler

1 – Nikita

Nikita oyundaki eski karakterlerden bir tanesidir ve oyun içi mağazadan 200 altın yada 199 elmas karşılığında alabilirsiniz. Karakter özelliklerinden biriside hafif makinalı tüfekleri daha hızlı oldurmasına yarayan Firearms Expert adında bir yeteneğe sahip olmasıdır. Bu yetenek oyunculara oldukça avantaj sağlayacaktır.

2 – Olivia

Karaktere sahip olmak için mağazaya 199 elmas yada 2000 altın ödeme yapmanız gereklidir. Oyun içindeki görevi bir hastanenin baş hemşiresi ve şifa dokunuşu adında bir yeteneğe sahiptir. Tam arkadaşlarını canlandırdığında yeteneği sayesinde onlara fazladan HP ile yeniler ve ekstra fayda sağlar.

3 – Hayato

Karaktere sahip olmanız için 499 elmas yada 8000 altını gözden çıkarmanız gereklidir. Oyundaki popüler karakterlerden bir tanesidir. Oyuncuların HP’leri azaldığında zırh delme olasılığını arttıran özel bir yeteneğe sahiptir. Bu özel yetenek daha çok savunma amaçlıdır ve oyundaki pasif oyuncular için oldukça kullanışlıdır.

4 – Caroline

Caroline çeviklik yeteneği sayesinde av tüfeği kullanırken hareket hızı sunan kullanışlı bir karakterdir. Karaktere sahip olmak için mağazadan 499 elmas yada 8000 altın ile alabilirsiniz.

5 – Kelly

Oyunda ilk tanıtılan karakterlerden biri olan Kelly oyun içi mağazasından 2000 altın yada 199 elmas harcayarak alınabilir. Koşma hızını arttıran Dash adında bir özel yeteneğe sahiptir. Seviye atladıkça yeteneği de artar.

Bu makalemizde Free Fire en ucuz 5 karakter hangileri sizler için açıkladık umarım hoşunuza gitmiştir. Başka bir yazıda görüşmek üzere iyi oyunlar.

Yorum Yap

Yorum Yap