İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Among Us: Polus’tan daha büyük dördüncü harita geldi
Trendlerdeki Yazı

Among Us: Polus’tan daha büyük dördüncü harita geldi

c6c1f-16038072471943-800

Among Us yeni harita, oyundaki bir sonraki haritanın şimdiye kadarki en büyüğü olacağı bildirildi. Oyundaki daha büyük haritalar, Oyun içi daha fazla çeşitlilik demek, buda daha fazla oyuncu için büyük bir alanı destekleyebilir.

Oyun içi güncellemeler ve geliştirmeler devam etikçe yeni haritalar da yolda demektir. Oyunun bu kadar hızlı bir başarı elde etmesiyle birlikte oyunda bazı krizlere neden olabiliyor. Bu yüzden geliştiriciler, duyumlara göre yeni planlanan haritanın şimdiye kadarki en büyük harita olacağı yönünde.

Among Us Yeni Harita

Among Us: Haritanın boyutu neden önemli?

Daha büyük haritalar, bir bütün olarak Among Us üzerinde oldukça belirgin etkileri vardır. Çünkü harita ne kadar büyük olursa oyuncuların görev yerlerine ulaşması o kadar uzun zaman alabilir. Daha büyük haritalar, ani oyuncu artışları için daha hazır durumdadır. Among Us, şu anda bir odada en fazla 10 oyuncuyu desteklemektedir, oyuncu sayısını arttırmak için modlar kullanılabilir, Polus haritası karıştırmak isteyen oyuncu grupları için 12-15 oyuncuyu destekleyebilir.

Among Us, oynamak için kullanılan mevcut iki harita çok küçük. MIRAHQ, dar koridorları ve küçük odalarıyla oyunculara klostrofobik hissettiriyor. Skeld, MIRA HQ‘dan biraz daha büyüktür ve bütün alanları kullanılabilir. İletişim odası gibi daha az kullanılan odalar bile yüksek oyun trafiğine sahiptir.

Polus haritası, Among Us oyuncu grubunun sayısını rahatça artırabileceği tek haritadır.

Yorum Yap

Yorum Yap