İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games, Sıradaki Ücretsiz Oyun Hangisi?
Trendlerdeki Yazı

Epic Games, Sıradaki Ücretsiz Oyun Hangisi?

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz haftalarda Epic Games oyun severler için çok popüler bir oyun video serisi olan Grand Theft Auto oyunun beşinci serisi olan Grand Theft Auto 5'i kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

Epic+Games+Node_customer-service-landing_EG_Helpshift_Images_EpicGamesStore_featured-1120x640-d37df655dbd4e007009b00b997654f7b2f6a1c27

Oyun severler’in merak beklediği Epic Games ücretsiz oyun günlerinde, kullanıcılara bu hafta hangi oyunu ücretsiz olarak sunacağı merak konusu.

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz haftalarda Epic Games oyun severler için çok popüler bir oyun video serisi olan Grand Theft Auto oyunun beşinci serisi olan Grand Theft Auto 5‘i kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu. Bu oyuna ücretsiz olarak sahip olmak isteyen milyonlarca oyun sever Epic Games sitesine giriş yapmak isteyince site sunucularında bir yoğunluk oldu ve site hata verdi. Siteye giremeyen kullanıcılar belli bir süre bekledikten sonra tekrar deneyerek bu ücretsiz oyuna sahip olmayı başardı. Oyunu hala alamayanlar için bir hatırlatma oyun 21 mayıs 2020 18:00 tarihine kadar Epic Games sitesine üye olarak yada giriş yaparak ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5

Peki Hangi Oyun Ücretsiz Olacak?

Oyun severler’in bu hafta gözü kulağı yine Epic Games firmasının kullanıcılara ücretsiz olarak sunacağı oyunda. Peki bu hafta hangi oyun ücretsiz olacak ve hangi gün kullanıcılara sunulacak. Edindiğimiz bilgilere göre oyuncuların ücretsiz oyuna 21 mayıs 2020 tarihinde 19:00 saatinde sunulacağı yönünde. Peki hangi oyun ücretsiz olacak?

Destek360 ekibi olarak bizim tahminimiz bu gizemli oyunun Red Dead Redemption 2 olacağı yönünde!

Sizde tahminlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. İlginizi çekebilir! Grand Theft Auto 5 Ücretsiz İndir

Yorum Yap

Yorum Yap