İlginizi Çekebilir
e42387beeaa171ff06dd873c4cdc3bc0
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin’de Dalgalı Seyir: Bu Seviyeler Kritik!
Trendlerdeki Yazı

Bitcoin’de Dalgalı Seyir: Bu Seviyeler Kritik!

Ancak kısmı bir yükseliş gösteren Bitcoin yeniden geri çekilme yaşamaya başladı ve mevcut seviyesinin oldukça kritik olduğunu yatırımcısına gösterdi.

Bitcoin-baisse-Mmaxer-Shutterstock.com_

Mart ayı içinde bir miktar düşüş göstererek 3.700 dolar seviyelerine gerileyen Bitcoin, mayıs ayı başları itibarı ile tekrar yükselişe geçmiş gibi görünüyor. Ancak kısmı bir yükseliş gösteren Bitcoin yeniden geri çekilme yaşamaya başladı ve mevcut seviyesinin oldukça kritik olduğunu yatırımcısına gösterdi.

Değişen Trend Çizgileri

Bitcoin’de Dalgalı Seyir

Bitcoin fiyatı, grafikler incelendiğinde geçen yılın haziran ayını 13.800 dolar seviyesinde geçirmiş olarak görünüyor. Aynı tarihten itibaren sürekli bir düşüş içinde olan trendin geçtiğimiz günlerde yükselişe geçmesiyle, bu düşüş çizgisi artık kırıldı denilebilir. 9.500 dolar seviyesinin direnç noktası olarak izlenmesi ve bu bölgede kar satışlarının ön planda olması da doğal bir eğilim niteliğinde.

Yaşanacak geri çekilmelerde 7.800 dolar seviyesinin yükseliş eğilimi olarak takip edilmesi fayda sağlayacaktır. Bitcoin’in yeniden bir yükseliş grafiği yakalaması için 9.500 dolar seviyelerine oturması gerekecektir.

Bu kritik eşiğe oturduğunda uzun vadeli yatırımlar için yaklaşık 1000 dolar seviyesinde bir artışa geçeceğinden ve yatırımcısını sevindireceğinden söz etmek şu an için oldukça mümkün görünüyor. Bu nedenle kripto para piyasasında değişen trendler dikkatli izlenmeli, grafikler iyi okunarak kısa vadeli yatırımlar yerine uzun vadeli yatırımlara yönelmek gereklidir. İlginizi çekebilir! Xiaomi Hoparlör Arızası

Yorum Yap

Yorum Yap