İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile bedava redeem kodu (2020)
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile bedava redeem kodu (2020)

pubg.0

PUBG Mobile, oyuncuları için bir çok çekici özellik ve öğeye sahip ve bunları almak için kodları kullanmak çok iyi bir yoldur. PUBG Mobile bedava redeem kodu (2020) bu yazımızda oyuncular için özel kozmetik ürünler sağlayan yeni kodlar hakkında bazı bilgilerden bahsedeceğiz.

Oyun içinde birçok farklı kostüm, cilt ve kozmetik ürünleri oyuncular için sunuyor. Zamanla, bu eşyalar ve ürünler oyun için önemli bir parça haline gelmiş durumda. Bu öğeler oyuncuların oyun içinde becerilerini etkilemese de oyuncular için büyük bir öneme sahip.

Oyun içinde kullanıcılar bu setleri ve kozmetik ürünleri almak için UC harcayarak alabilirler. Ancak UC için ödeme yapmaları gereklidir, bu bazı zamanlar mümkün değildir. Bu nedenle, bu kodları kullanarak oyuncuların bu öğeleri ücretsiz almaları çok güzel bir yoldur.

Bu kodlarla alınan ürünler sınırlı bir sürede olsa da, kozmetik ürünleri almak için mükemmel bir yoldur. Oyuncular bu kodlarla ürünleri almak için belirli bir sınırı vardır, ve oyuncular kodları kullanmak için hızlı olmaları gereklidir.

19 Temmuz için PUBG Mobile Redeem Kodları

19 Temmuz için PUBG Mobile Redeem Kodları: DCBDZIZTE7

Redeem kodlari nasil kullanilir?

Redeem kodlari nasil kullanilir? Kodları kullanabilmek için oyuncular aşağıdaki adımları takip etmelidirler.

  1. Adım: PUBG Mobile web sitesinde bulunan resmi ödeme merkezini ziyaret edin.
  2. Adım: Gerekli alanları doldurun.
  3. Adım: Kodu kullana tıklayın, oyuncuların bilgilerini doğrulamaları gereken bir pencere açılır, ayrıntıları doldurduktan sonra ok basın.
  4. Adım: Oyuncular ödüllerini PUBG Mobil’da bulunan posta kutusunda bulacaklardır.

Kodları Kullanma İle İlgili Hatalar

Oyuncular, tekliften yararlanma sınırına ulaşıldı! yazan bir hata alır ise kodun tükendiği yada kullanıldığı ve daha fazla kullanılamayacağı anlamına gelir. Bu hatanın çözümü bir sonraki yeni kodları beklemek olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap