İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite’da Altın Nasıl Kullanılır Ve Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Fortnite’da Altın Nasıl Kullanılır Ve Nedir?

cdeda-16069109192105

Fortnite, 5. sezon oyuncuların alabileceği silah ve birçok kozmetik ürüne sahip olmasına olanak sağlayan oyun içi kullanılan altın para birimini tanıttı. Bu makalemizde Fortnite sezon 5 te altın külçelerine nasıl sahip olunur ayrıntılı bir şekilde sizler için anlatıyoruz.

Çıktığı günden itibaren kullanıcı sayısını bir hayli arttıran Fortnite, keskin nişancı oyunudur. Bünyesinde Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif oyun modu içerir. Oyun içerisinde Fortnite altın nasıl kullanılır, Fortnite altın para nedir? hepsinin cevabı bu makalemizde.

Fortnite bölüm 2, sezon 5’de oyuncuların rakiplerine karşı güçlü bir etki elde etmeleri için oyun içinde kullanabilecekleri altın para birimini tanıttı.

Kullanıcıların Fortnite’daki maçları süresince altın toplamaları ve bu altınları akıllıca kullanmalarının birkaç yolu bulunuyor. NPC’nin görevlerini ve ödüllerini tamamlayarak ve gizli yerlerdeki ganimetleri bularak kazanabilirler.


Fortnite’da Altın para nasıl kullanılır?

Fortnite altın para haritanın her yerinde farklı noktalarda bulunan NPC’ler ile kullanılabilmektedir. Altın para birimi, oyunlarda ödül sistemine güzel bir hava getirdiği için bu sezon çok fazla dikkat çekeceğine benziyor. NPC’ler oyunculara yaklaştıklarında oyuncunun kendisiyle konuşabileceği bir mesaj kutusu gösterirler.

NPC ile sözlü alışveriş sırasında oyuncular daha fazla altın kazanmak ve var olan altın sayılarını arttırmak ve hatta bir düşmanı ortadan kaldırmak için görevler üstlenebilirler.

İyi miktarda altın kazanan oyuncular, daha sonra bu paraları maçlarda üstünlük kazanmak için altınları NPC’lere harcayabilirler. Kullandıkları silahlarını maksimum seviyeye yükseltebilir, güçlü silahlar satın alabilir ve NPC’leri maç süresince kendilerini korumaları için kullanabilirler.

Oyuncular bir maçtan elendiklerinde elinde bulundurdukları altınları kaybetmezler. Bir sonraki maçta yine aynı sayıda altınları olur. Oyuncular oyunda NPC’lerle iyi bir şekilde iş birliği yaparlarsa oyunda garantili bir şekilde rakiplerine karşı galip gelirler.

Altın para birimi, oyundaki mevcut silah ve ürünlere yeni bir dokunuş getiriyor ve oyuncuların kalan 5. sezon maçlarına altın paraları harcayarak yeni özellikler ve taktikler geliştirmelerini sağlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap