İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Super Smash Bros. Cinsel Suistimal ile suçlanıyor
Trendlerdeki Yazı

Super Smash Bros. Cinsel Suistimal ile suçlanıyor

15bdf-15937937153940-800

Super Smash Bros. birden fazla üyesi cinsel istismarla suçlanıyor. Suçlamalara tepkiler verilirken, yasaklara ve hayran tepkilerine yol açtı.

Dövüş oyunları topluluğunu bir bütün olarak derinden sarsan bir cinsel istismar skandalının ortasında birden fazla Super Smash Bros. pro oyuncusu cinsel istismarla suçlanıyor. Nairo, D1, Keitaro ve Cinnpie oyuncularının da aralarında bulunduğu, o zamanlar reşit olmayan insanları cinsel suiistimal iddialarına adları karıştı. En şaşırtıcı olanı, bu kadar kısa sürede ortaya çıkan çok sayıda istismarcıdır.

Cinnipie’nin yeteneği, birkaç ikili turnuvaya katılmanın yanı sıra, büyük ve bir o kadar iyi yorumcu olmasıydı. Ancak suçlanmasından hemen sonra 2GGaming organizasyon komitesi Cinnpie’nin gelecekte ve düzenlenecek olan etkinliklerde çalışmasını yasakladı.

https://twitter.com/xD1x/status/1278577243179020288

D1, Super Smash Bros. Ultimate’ın en son sürümünde döküm oyunlarını yorumlaması için seçilmiş iyi bir Smash oyuncusu yorumcusudur. Ancak adı rıza verme yeteneği olmayan bir kişiye cinsel istismarla suçlandı. Olayı hatırlamadığını iddia eden bir açıklama yaptı ancak konuştuğu biri tarafından yalanlandı. Cinnpie gibi Smash organizatörü 2GGaming de gelecekteki etkinliklerden herhangi birinde çalışması yasaklandı.

Yorum Yap

Yorum Yap