İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Fortnite, Helikopter Konumları
Trendlerdeki Yazı

Fortnite, Helikopter Konumları

ca63c-15936996974261-800

İşte Fortnite‘deki helikopter yerlerini bulmanıza yardımcı rehber. Sezon 3 zorluklarını geçmeniz için bu rehberimizi kullanabilirsiniz.

Fortnite Sezon 3’ün zorluklarını, oyuncuların bir helikopter sahibi olmak için üç hafta süren zorluklarını geçmek için haritayı karıştırıyor. İşte Fortnite’daki tüm helikopter konumlarını bulmanız için yardımcı bir rehber.

Yeni haftanın zorlukları arttıkça oyuncular savaş geçişlerini yükseltmek ve yeni kostümlerin sahibi olmak için bonus XP kazanmaya başlamaları gerekiyor. Bu haftanın zorluklarının çoğu açıklayıcı olsa da, bazılarını tamamlamak için bilgiye ihtiyaç duyuluyor. Milyonlarca oyuncu Fortnite‘daki helikopterlerin konunlarını arıyor, yukarıdaki haritayı inceleyebilirsiniz.


Fortnite Helipat Konumları

https://twitter.com/ItsRipy/status/1275766984492421127

Gördüğünüz gibi, haritada oyuncuların helikopter bulabileceği yedi adet yer var. Oyuncular bu bölgelerin popülaritesinde büyük bir artış görebilir, ayrıca bir başka zorluğa da sahiptir.

Hızlı bir matematik ile normal bir Fortnite oyununda , haritaya düşen oyuncu saysı 100 dür. Mümkün olan en iyi koşulda haritada sadece 7 helikopter olabilir, bunlardan imha edilecek olanları da var sayarsak bütün bunlar en iyi koşullar altında en az 93 oyuncunun uçmak için helikopter alamayacağı anlamına gelir.

Göz önünde bulundurulması gereken bir strateji, yağmalamak ve başka birinin o helikopteri getirmesini beklemek. Zorluk olarak bakıldığında oyuncunun helikopteri indirmesi gerektiğinden oyuncular araçlarını yere indirmeye çalışan herkesi pusuya düşürmeye çalışabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap