1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. CS GO Round Süresi Uzatma – 2022
Trendlerdeki Yazı

CS GO Round Süresi Uzatma – 2022

Bu makalemizde CS GO round süresi uzatma nasıl yapılır herkesin anlayacağı şekilde anlatıyoruz. Yazımızı okumaya devam ederek çok kısa sürede Round süresi uzatma işlemini yapabilirsiniz.

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/01/CS-GO-round-suresi-uzatma.jpg

CS GO Round Süresi Uzatma – 2022 makalemizle yine sizlerle beraberiz. CS GO Round Süresi Uzatma nasıl yapılır merak eden oyuncular için adım adım anlatıyoruz. Bu makalemizde CS GO round süresi uzatma nasıl yapılır herkesin anlayacağı şekilde anlatıyoruz. Yazımızı okumaya devam ederek çok kısa sürede Round süresi uzatma işlemini yapabilirsiniz.

CS: GO dünya genelinde popüler oyunlardan bir tanesidir. Çok sevilen oyunda oyuncular daha fazla savaşmak için round sürelerini uzatmak istiyorlar. Bunu yapmak için bazı kodlar gereklidir. Bu kodu kullanarak maç süresini istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. CS GO Round Süresi Uzatma – 2022 makalemizi okumaya devam ediniz.

CS GO Round Süresi Uzatma Kodu

CS GO Round Süresi Uzatma Kodu, için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak ESC tuşuna basınız, ardından ekrana gelen mp_roundtime 50 kodunu yazın.
  • Açılan pencereye size verdiğimiz kodu yazdıktan sonra artık oyun süresi 50 dakika olacaktır.
  • Biz örnek olarak süreyi 50 dakika olarak belirledik, siz isterseniz roundtime sonuna kaç dakika olmasını istiyorsanız yazabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz kod arkadaşlarınız ile oynadığınız maçlar da kullanılabilir, Global modda bu kod çalışmamaktadır. CS GO round süresi uzatma kodu çalışmıyor ise bizlere yorum kısmından yazarak destek alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap