İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Call of Duty Mobile, Combat Axe nasıl alınır?
Trendlerdeki Yazı

Call of Duty Mobile, Combat Axe nasıl alınır?

FGSG

COD Mobile, oyunda kullanıcıların kullanması için birçok silah veriyor. Combat Axe, COD Mobile’daki ölümcül silahların bir parçasıdır. COD Mobile Combat Axe nasıl alınır adım adım anlatıyoruz.

Call of Duty Mobile, çıktığı ilk günden beri çok sevildi. Mobil cihazlar geliştikçe oyun sektörü mobil’e yöneldi. Bu da bazı efsane oyunları mobil cihazlarımızda oynamamıza olanak sağlamış gözüküyor. Bunlardan biride COD Mobile, oyunda ölümcül silahlardan birisi olan Combat Axe sahip olmak isteyen oyuncular için yardımcı bir makale hazırladık.

Piyasaya sürüldüğü yıldan itibaren COD Mobile, mobil oyun platformlarında en çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Oyunda kullanıcılara birinci sınıf silahlar, ikinci sınıf silahlar, askerler, Ölümcül taktik ayarları gibi birçok seçenek sunuluyor.

Oyunda Combat Axe, ölümcül silahların en başında geliyor. COD Mobile’da Combat Axe nasıl alınır hepsini bu makalemizde adım adım anlatıyoruz.


COD Mobile’da Combat Axe nasıl alınır

Combat Axe

Oyuncuların Combat Axe sahip olmaları için tamamlaması gereken bir görev yoktur. Tek yapmaları gereken oyunda 49 seviyesine gelmektir. Seviyeyi tamamladıklarında Combat Axe’yi yükleme bölümünden sahip olabilirler. Aşağıdaki adımları takip ederek savaş baltasını alabilirler.

  1. Adım : Oyuna giriş yaparak ana ekranın altında bulunan Loadout simgesine tıklayın.
  2. Adım : Daha sonra ölümcül seçeneğine tıklayın.
  3. Adım : Sağa kaydırarak Combat Axe bulun.
  4. Adım : Donat düğmesine tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap