1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Worms Rumble İpuçları ve Püf Noktaları Rehberi
Trendlerdeki Yazı

Worms Rumble İpuçları ve Püf Noktaları Rehberi

WR-Cover1-400x569

Worms Rumble oyuncuları için önemli İpuçları ve oyun hakkında püf noktalarını sizlere anlatacağız. Worms Rumble’ de ortalığı kasıp kavururken dikkat etmeniz gereken ipuçlarından bahsedip oyuna daha fazla hakim olmanızı sağlayacağız.

Worms Rumble Steam’de satışa sunuldu ve 32 TL ücretinde, gerçek zamanlı ve arena tabanlı olarak 32 oyunculuk platformlar arası çarpışmalar yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Ayrıca oyunda  Ölüm maçı ve birbirinden farklı modlarla güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Worms Rumble İpuçları ve Püf Noktaları

Worms, sıra tabanlı bir taktik oyun olmaktan çıktı ve Gerçek zamanlı çok oyunculu bir aksiyon nişancı savaş royale oyununa dönüştü. Worms Rumble, köşelerde yuvarlanma, çılgın ters takla atma ve görsel açıdan eğlenceli duvar atlamaları gibi aksiyon ağırlıklı içerikleri sunar. Worms battle royale dünyasında geçirdiğiniz süre boyunca aklınızda tutmanız ve kullanmanız için birkaç yararlı ipucu ve püf noktası hakkında size fikirler verdik.

Hareket

Worms Rumble hızlı tempolu bir oyundur, bu yüzden buradaki kilit nokta çevrenize her zaman dikkat ederken öte yandan hareket halinde olmanız gerekmektedir. Hareket halinde kalmanın pek çok faydası vardır, bunlara  rakibin sizi vurmasının daha zor olması ve ayrıca asla hoş bir olay olmayan kontrolsüz bir bomba tarafından vurulma tehlikesinden kurtulabilirsiniz.

Yuvarlan

Worms Rumble’ de Yuvarlanma yeteneğinizi koşma ile birleştirip neredeyse görünmez olabilirsiniz.  Rakibin sizi vurması çok daha zor olacak ve düşmanlarınızı temizlemek için hızlı bir şekilde kavgalara başlayabilirsiniz.  Ayrıca, Rolling dayanıklılık çubuğunuza bir göz atmanızı ve uygun şekilde yönetmenizi gerektirir.

Nefes Almak

Bazen hızlı bir bakış için duraklamak akıllıca olabilir. Worms gibi bir oyunda hareketsiz durmak, sizi vurması son derece kolay bir hedef haline getirdiği için, bazı silahlarla hareketsiz anlarda daha iyi atışlar sağlayıp düşmanı haklayabilirsiniz.

Silahlar Ve Yetenekler

Oyunda daha büyük silahları ve yetenekleri toplayın. Worms Rumble’da bir silahla ortaya çıkabilirsiniz fakat daha büyük ve daha iyi silahlar haritada gizlidir. Bu yüzden, onlara göz kulak olmalısın ve rakiple karşı karşıya kaldığında sana bariz bir avantaj sağlayacakları için onları bulmalısınız. Silahlardan başka, kazanma şansınızı daha da artırmak için el bombaları, kancalar ve jetpack gibi son derece yararlı yetenekleri temin edebilirsiniz. Tüm bu silahlar ve yetenekler bir araya gelerek Worms Rumble daha keyifli ve güçlü hale getirebilirsiniz. Ayrıca El bombaları, solucan çetelerini silahlardan çok daha hızlı temizlenmesine yardımcı olur.

Silah Değiştirme

Worms Rumble’da 2 ana silah taşıyabilirsiniz. Silah çarkını açıp herhangi bir silahı vurgulayarak silahları değiştirebilirsiniz. Silah çarkı düğmesini bırakır bırakmaz, solucan daha önce taşıdığı silahı bırakır ve seçili olanı taşır.

Bu özellik, yerden herhangi bir silah seçmek istediğinizde kullanışlıdır. Bir silah seçerken boş bir yuvanız varsa, solucanın tuttuğu silahı düşürmeyecektir. Farklı silahlar, farklı türlerde mühimmat tutar ve mevcut silahınızı Üçgen’e basarak hızlıca değiştirebilirsiniz. Her şeyi daha iyi kavrayabilmek için oyunun mekaniğini eğitim alanında pratik yapmalısınız. Sizler için yarayışlı bilgiler vermeye çalıştık. Worms Rumble ipuçları hakkında daha fazla detay için sitemizi takipte kalın.

Yorum Yap

Yorum Yap