İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Ban Kaldırma 2020
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Ban Kaldırma 2020

pubg-mobile-canli-yayin-etkinligi-yapacagini-duyurdu-1

Günden güne popülerliğini arttıran PUBG Mobile, PUBG hız kesmeden hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor. Oyun yaptığı düzenli güncelleme ve geliştiricilerin yoğun çalışması ile canlılığını koruyor. PUBG Mobile ban kaldırma adımlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yapılan bu güncelleme ve yenilikler aslında oyunda hile kullanan oyuncuların diğer oyunculara karşı haksız kazanç elde etmelerini engellemek için oldukça faydalı. Tabi bazı durumlarda yaşın yanında kuruda yanabiliyor. Hilecileri ayırmak ta bazen güç olabiliyor. Oyuncu herhangi bir hile yapmaya kalkışırsa yada yaparsa ban yemesi kaçınılmaz olur ve bu banın kalka ihtimali çok zordur. Dediğimiz gibi yaşın yanında kuruda yanabiliyor, haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız yapılacak bazı işlemler vardır. PUBG Mobile ban kaldırma yada PUBG ban kaldırma işlemleri için aşağıda verdiğimiz adımları uygulayarak ban kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Ban Kaldırma Adımları

Aşağıdaki adımları uygulayarak ban kaldırma işlemini yapabilirsiniz;

  1. Oyun sırasında ban yediğinizi belirten uyarının ekran resmini alınız.
  2. Kullanmakta olduğunuz E-Posta adresinize giriş yaparak alıcı kısmına [email protected] yazınız.
  3. Başlık kısmına PUBG Mobile ban yazınız.
  4. Açıklama kısmına oyun sırasında haksız yere ban yediğinizi açıklayıcı ve düzgün bir şekilde yazınız. Ban sebebi, ban tarihi, karakter ID ve aldığınız ekran resmini ekleyip gönderiniz.
  5. Gerekli incelemelerin yapıldıktan sonra yanlışlık var ise ban kaldırma işleminiz tamamlanacaktır.

PUBG Ban Kaldırma Adımları

PUBG, oyun sırasında bazen internet gidip gelmelerini sunucular hile olarak algılayabiliyorlar. Sizde PUBG haksız ban yediğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak kaldırabilirsiniz.

Can sıkıcı bir durum olan haksız ban yemek oldukça moral bozan bir durumdur. Oyundaki emeklerinizin bir anda yok olması kadar kötü bir şey yoktur. PUBG Mobile ban nasıl kaldırılır sorularınızın cevabı nu yazımızdaki adımları eksiksiz uygulayarak çözebilirsiniz.

Aslında yukarıdaki verdiğimiz işlemlerin aynısını burada da uygulayarak sorunu çözmeniz mümkündür. Yapamadığınız bir işlem var ise bize yorum kısmından yazarak yardım alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi oyuncu kitlesi bir hayli geniş olan dünyanın bir numaralı battle royale oyunlarından bir tanesi olan PUBG Mobile, PUBG hile gibi durumlarda oldukça ciddi ve sert adımları olduğunu unutmayınız. Hile ve benzeri adımları atmadan önce düşünün! İyi Oyunlar

Yorum Yap

Yorum Yap