1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. DIRT 5: Çıkış tarihi ,Kariyer Modu ve Daha Fazlası
Trendlerdeki Yazı

DIRT 5: Çıkış tarihi ,Kariyer Modu ve Daha Fazlası

dirt-5-everything

F1 2020’nin arkasındaki güç olan Codemasters, off-road oyunlarını bir sonraki evreye taşımaya hazırlanıyor.

Şubat 2019’da oyun platformlarında yerini alan DIRT Rally 2.0, çevresindeki en iyi off-road similasyon oyunlarından birisi olarak tanınan hardcore ralli similasyonudur.

DIRT 5, serinin  daha önce sağladığı daha rahat off-road eğlencesine geri dönmeyi planlıyor.

Yeni Bir off-road Deneyimi

Inside Xbox dünya prömiyerinde DIRT 5, seriye eğlence, renk ve oyuncular arasında rekabet yaratıcak yarış deneyimi sunuyor. Şaşırtıcı manzaraya sahip haritalar farklı savaş formatları off –road araçlarını deneyimlemek için oyuncular sabırsızlanıyor.

DIRT 5 çıkış tarihi

Yapılan açıklamaya göre Codemasters oyunun çıkış tarihini 9 Ekim 2020 olarak belirtmiştir.

Xbox One, PS4 ve Windows PC’de (Steam üzerinden) yanı sıra yeni nesil konsollar Xbox Series X ve PS5’te olacağı belirtildi. Stadia versiyonu 2021’in başlarında piyasaya sürülmüş olacak. Tüm platformlarda tamamen optimize edilmiş DIRT 5, Canlı görsellerin, film müziğinin ve hava koşullarının sürüş deneyimi kullanıcılarına fazlasıyla hissettirecek.

DIRT 5, Yunanistan ve Çin’in uzak bölgelerindeki zorlu yarış etkinliklerinin yanı sıra New York City ve Rio de Janerio gibi adrenalini yüksek egzotik ortamlardan oluşuyor.

Oyun severler, arabalardan, kamyonlardan ve geleneksel ve modern ralli otomobillerine kadar çeşitli araç sınıflarından istedikleriyle off-road deneyimini yaşıyacaklar.

Mevsimler

Codmasters kullanıcılarına New York’ta donmuş bir Doğu Nehri üzeri üzerinde yarıştığı ve yaz aylarında geçtiğini gösterdi, Buda bize mevsimleri  yaşayacağımızı gösteriyor.

Kariyer modu

En zorlu arazilerde zorluklarla mücadele edin. DIRT 5, doğrusal olmayan bir ilerleme yoluna sahiptir, böylece oyuncular istedikleri olaylardan daha fazlasını seçebilirler. Hikaye sırasında akıl hocanız yanınızda olacak ve sizi hedefe ulaştırmak için yardımcı olacak. Seslandirme simgeleri Troy Baker ve Nolan North’u satın aldılar.  

DIRT 5, dört oyuncuya kadar bölünmüş ekran yarışını oyun sverlere getiriyor. Yaratıcılığa ve arkadaşlarla sosyal oyuna DIRT dünyasında en iyi yarışçılara karşı çevrim için savaşma gibi bir çok yeni oyun modu ve  özellik yakında duyurulacak. Oyun severler şimdiden heyecanlanmaya başladılar. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Yorum kısmından oyun hakkında bilgi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap