İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi ne zaman?
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi ne zaman?

a342b-16072360287618-800

Çıkış tarihinden itibaren dünyayı kasıp kavuran battle royale oyunu PUBG, daha sonra PUBG Mobile versiyonunu mobil kullanıcıların beğenisine sundu. Oyundaki kullanıcı sayısındaki artış geliştiricilerin oyunu canlı tutmak adına yaptıkları düzenli güncellemeler ve yeni özellikler getirmesi oldu. Ve sırada PUBG Mobile Season 17 var, peki PUBG Mobile Sezon 17 ne zaman? Bütün bu soruların cevapları sizler için hazırladığımız bu yazımızda.

PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi ile ilgili bazı dedikoduları bu yazımızda bulabilirsiniz. Sezon 17’nin 19 Ocak’ta başlaması beklenirken beklenen RP ödülleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile, batttle royale oyunlarının arasında türünün en önde gelen mobil platformlarda lider bir oyundur. Oyunun geliştiricileri oyuncular için düzenli olarak yeni etkinlikler ve özellikler ekleyerek sıkılmamaları için düzenli güncelleme çalışması yapmaktadırlar. Yaptıkları çalışmalardan anlayacağımız gibi geliştiriciler kullanıcılarına çok önem vermektedirler.

PUBG Mobile’ın 16. Sezonu 17 Kasımda yayınlanmıştı ve Royale Pass özel bir Metro eklentisi getirmişti. Bununla birlikte yeni kozmetik eşyayı da beraberinde getirmişti. Her zamanki gibi bu sezonda iki ay sürecek ve ardından sona erecek. Yeni sezon ise 16. Sezonun sona ermesinden sonra başlayacak.


PUBG Mobile Sezon 17 için beklenen çıkış tarihi

Sezon 16’nın 17 Ocak 2021’de sona erecek ve RP bölümü yaklaşık 24 saat sonra kilitli kalacak. Sezon 17, 16. Sezon bitmesinden 2 gün sonra başlaması bekleniyor. PUBG Mobile Sezon 17, 19 Ocakta başlaması muhtemel. Kullanıcılar, 600 ve 1800 UC için Royale Pass- Elite Pass Plus’ın iki ücretli seçeneğini satın alabilirler.

Öte yandan kullanıcıların sahip oldukları rütbeler sıfırlanacak ve tekrar yüksek seviyelere ulaşmak için çalışmaları gerekecek. Bazı dedikodularda ortaya çıkan RP ödülleri aşağıdaki gibidir.

RP Ödülleri

Bir sonraki sezonda birçok ödül sızdırıldı. Bunlardan birkaç tanesi aşağıdaki gibidir:

PUBG Mobile
PUBG Mobile Sezon 17
PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi

PUBG Mobile Sezon 17 ile ilgili bazı bilgileri aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. Bu haberler kesin değildir ve bilgilendirme ve varsayımdan ibarettir. Merak ettikleriniz için bize yorum kısmından yazabilirsiniz. İlginizi çekebilecek diğer yazımız. PUBG Mobile Maskara Set 2020

Yorum Yap

Yorum Yap