İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Maskara Set 2020
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Maskara Set 2020

pubg-mobile-hile-onlemleri-artti

Battle royale denilince akla gelen oyunların en başında gelen PUBG Mobile, yeni güncellemelerle birbirinden güzel özellikler ve ürünleri oyuncularının hizmetine sunuyor. Sürekli yeni özellikler ve yenilikler geliştiricilerin oyuncu kitlesini canlı tutmak ve yeni oyuncular kazanmak için sıklıkla yaptığını biliyoruz.

PUBG Mobile, 4 kişilik takımların bir kargo uçağına 100 kişi binerek istedikleri alana atlayarak kendilerine çeşitli silahlar ve çeşitli yardımcı araçlar toplayarak rakiplerine üstünlük sağlayarak hayatta kalmayı hedefleyen bir oyundur. Oyunda güvenli bölgenin daralması ile rakip oyuncular birbirleriyle sıcak temasa geçerler, buda oyunun 15-20 dakika arasında sonuçlanmasını sağlar. PUBG Mobile oyun platformlarında en çok indirilen oyunların en başında geliyor. Bu kadar sevilmesinin ana nedenlerinden biride oyundaki yenilikler ve düşük mobil cihazlarda da oynanabilmesi, oyuncu pazarını genişletmesindeki en önemli etkendir.

Kullanıcıların son zamanlarda merak ettiği PUBG Mobile maskara seti hakkında bilgi sahibi olmayan oyuncular için cevaplamaya çalışacağız. Bu yazımızda PUBG Mobile maskara seti nedir, PUBG Mobile maskara seti nasıl alınır konu başlıklarını inceleceğiz.

PUBG Mobile Maskara Seti Nedir?

PUBG Mobile maskara set oyuncuların oyun içinde kullandıkları kozmetik ürünleri, silahları ve kıyafetleri için kullanabilecekleri birbirinden renkli kaplamalara verilen isimdir. Kullanıcılar oyun içinde bu maskaraları kullanarak diğer oyunculardan farklı bir görünüme sahip olabilirler. Geliştiriciler bu şekilde farklı maskaralar üreterek oyuncularını canlı tutuyor. Maskara seti aşağıdaki ögelerde kullanılabiliyor:

  • Kostüm, Paraşüt, Çanta, Uçak Kaplaması, Silah Kaplamaları

PUBG Mobile Maskara Seti Nasıl Alınır?

PUBG Mobile maskara seti kazanmak yada maskara seti nasıl alınabilir. Maskaralar oyun içinde ilerlemeler ve başarılarla size verilen hediye sandıklardan çıkabilir yada oyun içi para ödeyerek satın alabilirsiniz. Bu setler size oyunda göze güzel görünen ve profesyonel bir hava katabilir.

PUBG Mobile maskara set ürünlerine daha hızlı ve kolay ulaşmak isteyen oyuncular bu setleri web sitelerinde bulabilirler. Setlere sahip olmak isteyen kullanıcılar para ödeyerek bu özellikleri kullanabilirler yada oyun içi etkinliklere katılarak ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Bu tür alışverişlerde güvenilir sitelerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz. Piyasada çok fazla sahte site mevcuttur.

Yorum Yap

Yorum Yap