İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Sunucu Değiştirme, Beklemek Yok!
Trendlerdeki Yazı

PUBG Sunucu Değiştirme, Beklemek Yok!

Pubg-Mobile-Birliktelik-Nasıl-Yapılır

Dünyada hayran ve oyuncu kitlesini gün geçtikçe genişleten PUBG, kullanıcılarının son zamanlarda canını sıkan bir sorun haline gelen PUBG Sunucu Değiştirme işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Geliştiriciler oyunu canlı tutmak adına belirli sürelerde oyuna güncelleme getirerek kullanıcılarına yenilikler ve özellikler sunmayı hedefliyorlar, ancak bazı güncellemeler sonrasında oyunda beklenmedik hatalar meydana gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi, PUBG Mobile sunucu hatası

Bu yazımızda dünyanın en iyi battle royale oyunlarından birisi olan oyun PUBG Mobile hatalı sunucu değişikliği hatası ile karşılaşan kullanıcılarımız için kılavuz niteliğindeki yazımızla yardımcı olacağız.

PUBG Mobil Sunucu Değişikliği Hatası Nasıl Çözülebilir?

Bu hatayla hesabını Global sunucuya taşımak isteyen kullanıcılar karşılaşıyor. Bu hatayı çözmeniz için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

  • Moda tıklayınız.
  • Karşımıza gelen sayfada odaya giriş yaparak oda kur diyoruz.
  • Oda kurma bölümünde Odanın hangi sunucuda olduğunu gösteren kısımda bölgeler var.
  • Bu bölgelerden istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Daha sonra oyundan çıkarak tekrar giriş yapın sunucunuz değişmiş olacaktır.

PUBG, ilk olarak 23 Mart 2017 yılında Oyun erişim platformu Steam üzerinden erken erişim ile Windows için piyasaya sürülmüştür. Çıktığı il aylarda 5 milyondan fazla kopya satarak oyun dünyasında bende varım dedi. Oyun geliştiricileri daha sonra mobil kullanıcıları hedef alarak, PUBG Mobile versiyonunu çıkararak oyuncu kitlesini bir anda 4 kat arttırdı. Oyun şuanda battle royale mobil kategorisinde dünyada en çok oynanan oyundur. Yaptıkları güncellemeler ile oyunun boyutunu düşüren geliştiriciler düşük modelli mobil cihazlarda da oyunun oynanabilmesini sağlayarak kullanıcı kitlesini genişletti.

Oyundaki temel amaç, 4 kişilik takımlar halinde bir kargo uçağı ile istediğiniz bir bölgeye atlayarak oyunda son kişi kalana kadar savaşmak. Oyunda cephaneler ve kozmetik ürünler toplayarak rakiplerinize karşı üstünlük kurmanız mümkün. Oyunda bulunduğunuz haritanın zamanla küçülmesi sayesinde sizi rakipleriniz ile yakınlaştırır ve rakiplerinizin saklanmasını ve beklemesini önler, bu da oyunda sürekli hareket etmenizi ve canlılık katması açısından önemlidir. Yeni gelen güncellemeler ile bazı bölümlerde takım arkadaşlarınız sizi vurulsanız bile canlandırmak için uğraşabilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap