İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. CS 1.6 Silahı Sağ ve Sol Ele Nasıl Alınır
Trendlerdeki Yazı

CS 1.6 Silahı Sağ ve Sol Ele Nasıl Alınır

csgo

Dünyada oyunculara birinci şahıs nişancı oyunu hangisi denince akla gelen tek isim Counter-Strike (CS) olur. Çıktığı ilk günden beri hayran sayısını yükselten oyunların en başında gelen bir oyun olmayı başarmış ve yoluna dolu dizgin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Bu yazımızda kullanıcıların CS 1.6 silahı sağ ele alma yapılır anlatacağız. Oyuncular oyunu açtıklarında silah standart olarak sağ elinizde olacaktır. Burada solak olan oyuncularımız silahlarını sol ellerine nasıl alabilirler bununla ilgili işlemler için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

CS 1.6 Silahı Sol Ele Alma

Kullanıcılarımızdan sol elle oynamak isteyen oyuncular silahlarını sol ele almak için aşağıdaki kodu yapıştırarak CS 1.6 Silahı Sol Ele Alma işlemini yapabilirler.

  1. Konsolu açtıktan sonra ”cl_righthand 0” kodunu gerekli alana yazdıktan sonra enter tuşuna tıklıyoruz. Artık silahınızı sol elinize alarak rakiplerinizle mücadeleye devam edebilirsiniz.

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma

Silahımızı sol elimize aldık, CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma işlemleri için tekrar aşağıdaki verdiğimiz kodu konsola yapıştırabilirsiniz.

  1. Konsolu açtıktan sonra ”cl_righthand 1” gerekli alana kodu yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın, artık silahınız sağ elinizde işte bu kadar basit.

Counter-Strike: Global Offensive Nedir?

Dünyada bilinen adıyla CS: GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Oyun Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linuc cihazlarda çalışmakyadır. Oyun Espor arenasında yarışmaları yapılmaya başlanmıştır. Twitch yayınlarını milyonlarca kullanıcı takip etmektedir. Günümüzde çok sevilen ve büyük bir oyuncu pazarına sahip olmasının oyun içi kaliteli ve görsellere sahip olması diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap