İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun haberleri ve yardım
 3. Knight Online Xigncode Hatası
Trendlerdeki Yazı

Knight Online Xigncode Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/10/Knight-Online-Xigncode-Hatasi.jpg

Knight online son yılların en popüler oyunu olarak karşınıza çıkıyor. Bazen oyuna girerken belli başlı hatalarla baş başa kalabilirsiniz. Bu hataların çözümleri her zaman vardır. Tek yapmanız gereken bu hatalar noktasında çözüm aramak olacaktır. Zamanla da zaten hangi forum sitesinden bir bilgi alarak bu hataları çözümleyebileceğiniz noktasında bilgileriniz olacaktır.

Son günlerin en popüler hatası ise Knight online xigncode hatası olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk önce bu hata için direkt olarak oyun yetkililerine bir ticket atmanız iyi olacaktır. Her zaman bu şekilde yardım alabilirsiniz. Bu noktada da çözümleri sizlere sunarlar. Knight online xigncode hatası çözümü noktasında her zaman sizlere bu şekilde yardım ederler. Ancak bu noktada bir yardım bulamazsanız, NTT Game forum sitesine giderek orada bilgilendirici metinler yer alacaktır. Knight Online xigncode hatası nedir diye aratırsanız direkt olarak site içerisinde yer bulabilirsiniz.

Ancak sizlere sunduğumuz bu bilgiler ışığında bir metin ya da çözüm yolu bulamazsanız; sizlere belirttiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Knight online kapsamında haftalık olarak güncellemeler gelmektedir. Bu güncellemelerin yanında sizlere haftalık ya da aylık olarak belli başlı etkinlikler düzenlenir. Bu etkinlikler neticesinde de oyun içerisinde belli başlı hatalar olabilir. Bu durumda yetkililer direkt olarak oyunculara bilgilendirici metinler sunar.

Bilgilendirici metinlerin her zaman NTT Game forum sitesinde yer aldığını belirtmek isteriz. Ancak bazı durumlarda bu bilgiler güncel olarak işlemeyebilir. Bu noktada da sizlere sunacağımız adımları teker teker işlemeniz gerekiyor. Teker teker işledikten sonra oyuna giriş noktasında bir sorun yaşamayacaksınız.

Knight Online Xigncode Hatası Çözümü

Knight online xigncode hatası çözümü, xigncode çevrim içi oyunlar için yen nesil oyunlarının güvenliği çözümü olarak kullanılır. Xign code3, 3 binden fazla oyunların ortamını desteklemekle beraber Windows ile Linux bilgisayarlarında çalışmaktadır. Bazı durumlarda dosyaların eksik olması durumunda Xingcode uyarısı verilebilir. Bu durumda aşağıda belirtilen adımları uygulamanız gereklidir.

 • Bilgisayarınızda bulunuyorsa eğer bütün HACK araçlarını silebilirsiniz
 • Teamspeak uygulamasını kaldırmanız gerekecek.
 • Daha sonra oyunun bütününü siliniz.
 • % Temp % klasörü içerisinde bulunan bütün dosyaları temizleyin.
 • Mümkün olursa açıkta olan programlarınızı tamamen kapatın.
 • Ses kartınızın ve ekran kartınızın drver’larının güncel olması gerekir.
 • DNS ve internet ayarlarının doğru olduğundan emin olun.
 • Antivirüs programının oyunda bulunan bazı dosyaların çalışmasına engel durumunu kontrol edin.
 • Cleaner uygulaması ile büyük bir temizlik yapın.
 • Daha sonra oyunu orijinal olacak şekilde indirin ve kurun.
Yorum Yap

Yorum Yap