İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Rust Oyununa Yeni Başlayanlar için Hayati Bilgiler
Trendlerdeki Yazı

Rust Oyununa Yeni Başlayanlar için Hayati Bilgiler

Rust'a yeni giren oyuncular için 10 başlık altında hayati bilgiler ve püf noktaları.

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/05/Rust-Oyununa-Yeni-Baslayanlar-icin-Hayati-Bilgiler.jpg

İşte Rust’a başlamak için bazı iyi ipuçları ve püf noktaları! Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa yazıya yorum bırakabilirsiniz.

Koşarken Zig-Zag!

Mermilerin hedefi olmaktan, kurtlar tarafından yenmekten, ayılar tarafından öldürülmekten veya mızraklı oyuncular tarafından şişlenmekten kaçınmanın en iyi yolu kaçmak ve hedef şaşırtmaktır. Bunu da rastgele zig-zag şeklinde koşarak yapabilirsiniz. Rastgele koşmak, Rust’ın vahşi dünyasında kendinizi olabildiğince güvende tutmanın harika bir yoludur.

Nargile Tüfeği OP’dir

Basit, yapımı ve kullanımı kolay bir av tüfeği olan nargile, kolayca ölmenin en sinir bozucu yollarından biridir. Ancak diğer oyunculardan alet almanın da en iyi yollarından biridir. Nargile ile köşede saklanmak, ganimet almanın sinsi ve hızlı bir yoludur!

Alet Dolabınızı Kilitleyin!

Bu çok önemli. Alet dolabınızı kilitlemek, mekanınızı korumanın çok güçlü bir yoludur. Üssünüze bina erişimini kontrol etmek için akıncıların ilk hedefi alet dolabınız olacaktır. Onu kırmak için yeterli kaynakları yoksa kilitli bir dolapla üssünüzdeki malzemeleri güvende tutabilirsiniz. Bu, birisinin üssünüzün derinliklerine inmesi ve böylece onu ele geçirmemesi için önemli bir noktadır.

Merdivenler

Dar alanlara merdivenle girip çıkabilirsiniz! Merdivenler, bir baskını daha güvenli, daha kolay ve daha verimli hale getirmenin veya üssünüzdeki bir çatı katına tırmanmanın kolay bir yoludur.

Güvenli Evler / Zula Evleri

Ayıracak kaynaklarınız varsa uyku tulumları ve aletlerle donatılmış küçük üsler yerleştirmek tek bir saldırıda her şeyi kaybetmenizi engellemenin ve dışardayken kendinizi daha güvende tutmanın harika bir yoludur. Küçük, tek tek üsler, özellikle hava kilitli olanlar bunun için harikadır.

Haritada Seyahat Ederken Kaynakları Toplayın

Her küçük taş, ağaç kütüğü veya kenevir bitkisi toplanabilir. Çiftçilik yapıyorsanız, toplayıcılık yapıyorsanız ve hatta baskın yapıyorsanız, bu küçük kaynakları almayı alışkanlık haline getirin. Çünkü bunlar daha sonra (ve oyunun başlarında) son derece yararlı olabilir.

Yedek Kitleri Elinizde Tutun

Bir baskın, kayıp silahlı çatışma veya radyasyon, ayılar veya kurtlar nedeniyle ölüm durumunda, kayıp eşyaları almak için oraya geri dönebilmek isteyeceksiniz. Üssünüzde güvenli bir yerde yedek kıyafet, zırh ve bir veya iki silah bulundurarak, her ölüm arasında harcamanız gereken süreyi azaltabilirsiniz.

Sinsi Olmak (Çömelme)

Çömelme, dolaşırken kendinizi güvende tutmanın mükemmel bir yoludur. Başkalarının duyabileceği ayak sesleriniz yok ve hayvanlara ve diğer oyunculara onlar farkında olmadan yaklaşabilirsiniz! Çömelmiş haldeyken hayvana çok daha yakınlaşabilecek ve onları bir yakın dövüş silahıyla vurma şansınızı önemli ölçüde artırabileceksiniz!

Yüksek Dış Duvarlar

Yüksek dış duvarların oyunun sonlarında size ait olması harikadır. Eğer vurulursanız, tek yapmanız gereken, saldırganınızla aranıza bir duvar örmek! Sadece 1500’e mal olan ahşap yüksek-dış parçalar ve 300’e mal olan barikat örtüleri ile, pahalı silahlar ve zırhlarla koşuyorsanız, bunları yanınızda bulundurmamanız için hiçbir neden yok.

Güvenli Bir Noktada Oturumu Kapatın

Oturumu kapatırken, üssünüzdeki güvenli bir alanda oturumu kapattığınızdan emin olun. Canlı ve el değmeden uyanma şansınızı artırmak için üssünüzdeki en güvenli alanda uyumayı deneyin.

Yorum Yap

Yorum Yap