İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Kapatma
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Kapatma

5d37fbae67b0a923907e9dba

Çok sevilen oyunların başında gelen PUBG Mobile 7 den 70 herkesin severek oynadığı bir oyun haline geldi. Bu kadar büyük bir hayran kitlesini kısa sürede oluşturmak oldukça zor bir iştir. Ancak oyun geliştiricileri bunu oyunda yaptıkları güncellemeler ve yeni özellikler sayesinde başardı.

Oyuncular oyun içindeki popülerliğini herkesin görmesini istemez ve bunun için kapatmak isteyebilirler. PUBG Mobile popülerlik gizleme işlemlerini yapmak oldukça kolaydır. Özelliği kapattıktan sonra diğer oyuncular oyundaki 5 popülerlik sınıfında olduğunuzu göremeyecek.

Oyundaki popülerliğinizi kapatarak başka oyunculardan hediye isteyerek popülerlik seviyenizi artırabilirsiniz. Bu makalemizde popülerliğini gizlemek isteyen kullanıcılar için PUBG Mobile popülerlik kapatma nasıl yapılır adım adım anlatacağız.

PUBG Mobile Popülerlik Kapatma Nasıl Yapılır?

Oyuncuların popülerliğini gizlemelerinin sebebi, oyun içerisinde birbirlerine hediye gönderebilmektedir. Size gönderilen hediyeler sayesinde popülerlik sıralamasında ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu da rütbelere geçişinizde fayda sağlamaktadır.

Birkaç adımda sizde popülerliğinizi gizleyebilirsiniz. Gizleme işlemi tamamlandıktan sonra sizlere gönderilen ödülleri kimse göremez ve profilinize girilerek ne kadar popüler biri olduğunuzu inceleyemezler.

Aşağıdaki adımları takip ederek gizleme işlemine başlayabilirsiniz;

  • Öncelikle PUBG Mobile lobisinde bulunan profil fotoğrafına tıklayın.
  • Açılan sayfada düzenle sekmesine tıklayın.
  • Sağ tarafta bulunan seçenekler listesinden bağlantılara tıklayın.
  • Burada bulunan iki seçenek Ayrıntılar ve Başkalarının bağlantıları görmesine izin ver seçeneklerini kapat olarak değiştiriniz.
  • Bu adımlar sonrasında artık popülerliğiniz kapanmış olacak ve kimse göremeyecektir.
Yorum Yap

Yorum Yap