İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Hata Çözümleri
 3. Twitter Bir Sorun Oluştu Hatası
Trendlerdeki Yazı

Twitter Bir Sorun Oluştu Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/10/Twitter-Bir-Sorun-Olustu-Hatasi.png

Son zamanlarda Twitter kullanıcıları hesaplarına erişim konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Twitter günümüzde dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya platformu olmaktadır. Twıtter bir sorun oluştu hatası kullanıcılar tarafından en çok konuşulan konuların başında gelir. Çok sık olarak verilen hata kullanıcıların sinirini bozmaktadır. Twitter hesabına erişimin olmaması birçok sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Twitter uygulamasına akıllı telefonlardan girildiği gibi bilgisayarlardan da girilebilmektedir. Android ve ios telefonlarda erişim sorununu ortadan kaldırmak farklı olurken bilgisayarlardaki erişim çözümleri de farklı olmaktadır.  Kullanıcılar twitter’e giriş yapamıyorlarsa, büyük bir ihtimalle tarayıcının ön belleği aşırı derecede doludur. Bunun için kullanıcı kişiler telefonlarından çerezleri ve ön belleklerini temizlemeleri gerekir.  Bu işlemleri yapmak için bazı adımları takip etmeleri gerekir.

Twıtter Bir Sorun Oluştu Hatası Çözümü

Twitter kullanıcıları twitter hesaplarına erişim yapamadıklarından çok şikayetçi olmaktadırlar. Twitter bir sorun oluştu hatası çözümü için şu adımların takip edilmesiyle sorun ortadan kalkar.

 • İlk yapılacak işlem, aktif bir şekilde kullanılan tarayıcıya erişim olması gerekir.
 • Açmış olduğunuz sayfada sağ üst kısımda 3 nokta şeklinde olan işareti tıklayın.
 • Bu kısımda kullanıcıların karşısına bazı seçenekler çıkacak.
 • Bu seçenekler içerisinde yer alan, geçmiş kısmına tıklayın.
 • Burada silmek istediğiniz şeyleri teker teker siliniz. Eğer kullanıcı kişi hepsini silmek isterse, sol tarafta yer alan mevcut tarama verilerini temizle seçeneğini seçerek temizleme yapabilir.
 • Yeni açılmış olan menüden tarama çerezler, ön bellek resimler ve tarama verileri yazan 3 seçeneği de işaretleyip silme tuşuna tıklama yapıp hepsini siler.

Bu açıklanan işlemleri yaptıktan sonra Twitter’a girme işlemini yeniden yapabilirsiniz. Bu işlemlerle Twitter hala hata vermeye devam ediyor ise, saat ve tarih kısmını kontrol edin.  Tarih ve saati ayarlayın.

Twıtter Bir Sorun Oluştu Hatası Nedir?

Twitter kullanıcılarının çok sık olarak karşılaştıkları Twitter bir sorun oluştu hatası nedir? Bazı nedenlerden dolayı olmaktadır. Oturumu açarken bir hata oluştu veya lütfen tekrar deneyin yazısı ortaya çıkmaktadır. Bu hata nedeniyle Twitter kullanıcıları kendi hesaplarına erişim sağlayamıyor.

Bu hatayı almanın birçok nedeni bulunur. Bunlardan bazıları genel olarak, Twitter uygulamasının güncel olmayışıdır. Uygulamanın içerisinde hasarlı olan ve eksik bir dosya yer alabilir. Telefonun saati ve tarihi yanlış olabilir. Twitter şifresinin değişmesi gerekebilir. Bunlar gibi birçok nedeniyle twitter hesabına girişler olmayabilir.

Bu sorunlar genellikle Ipad ve İphone cihazlarında oluşmaktadır. Bu hatalar düzeltilmediği sürece hata vermeye devam edecektir. Bu hataları düzeltmek için şu adımları yapmak yararlı olacaktır.

 • Saat ayarlarını ve saat dilimini kontrol ediniz.
 • Kullanıcı adınız yerine e-posta adresinizi girerek girişinizi yapın.
 • Uygulamayı silerek yeniden yükleme yapın.
 • Web tarayıcısını kullanmak suretiyle giriş yapın
 • Hücresel verinizi veya modeminizi yenilemeniz gerekir.
 • Bölge erişim kısıtlamasını kaldırın.
Yorum Yap

Yorum Yap