İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. FİFA Mobile Kaynak İndirme Hatası
Trendlerdeki Yazı

FİFA Mobile Kaynak İndirme Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/10/FIFA-Mobile-Kaynak-Indirme-Hatasi.jpeg

FİFA mobile kaynak indirme hatası yüzünden oyunlar rahatça oynanamamaktadır. Oyunu başlatmaya başlarken bu sorun ortaya çıkmaktadır. Burada yapılması gereken tek şey PC yapılandırmanızın oyunun gereksinimlerini karşılaması durumunu kontrol etmeniz gerekir. Bazen bir uygulamayı veya oyunu yönetici olarak çalıştırmanız durumunda meydana gelen sorunlar çözülebilmektedir. Bunu yapmak için şu adımlar yapılması uygun olur.

Bilgisayardan FİFA klasörünü açın ve dosyayı bulun.

Daha sonra sağ tarafa tıklayıp özellikleri seçin.

Uyumluluk sekmesi altında bu programı yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın. Daha sonra is uygula ve tamamlama butonlarına tıklayın. Buna rağmen yine de sorun devam ediyorsa, FİFA 22 programını kaldırın ve daha sonra yeniden yükleme yapın. Bu işlemleri doğru olarak yapmanız durumunda hatanız çözülmüş olacak ve oyununuza devam edeceksiniz.

FİFA Mobile Kaynak İndirme Hatası Çözümü

FİFA mobile kaynak indirme hatası çözümü oyun oynayıcılar tarafından merak konusu olmuştur. Telefonda FİFA mobil oyunu yüklü ise, oyunu açmak istemeniz durumunda FİFA mobil kaynak indirme hatasını yaşamaktaysanız çözümü çok kolay olmaktadır. Bunun için şu adımları takip ediniz.

Öncelik olarak telefonunuza VPN uygulamasını indirmeniz gerekir. Fakat telefonunuzda bu program yüklü ise şu adımlara geçmeniz uygun olur.

Telefonda yüklü olan VPN uygulamasını aktif hale getiriniz.

Daha sonra FİFA mobile oyununa girişiniz tamamlanmış olur.

VPN ile internete bağlanmanız durumunda artık FİFA mobil giriş hatasını yaşamamış olursunuz. Fakat sorun hala devam ediyorsa, oyunu kaldırın ve yeniden yükleyin.  Fakat yine de hata devam ediyorsa şunları yapın.

  • Telefonda ayarlar bölümüne giderek uygulamalar sekmesini açın.
  • FİFA mobil oyununu bulmanız gerekir.
  • Daha sonra depolama kısmına girişinizi yapın.
  • Verilerin temizlenmesi seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra veriler temizlenince oyuna giriş yapınız.

FİFA Mobile Kaynak İndirme Hatası Nedir?

FİFA mobile kaynak indirme hatası nedir? Merak konusudur. Meydana gelen sorun sizden kaynaklanmamaktadır. Cihaz iyi çalışmaya devam ederken yeterli oranda depolama alanınız bulunmaktadır. İnternet hızlı. Fakat yine de hata vermektedir. Bu hata sunucudan kaynaklanmaktadır. Bu ne demek oluyor yani sizin hatanız olmadığı için siz tarafından düzeltilemez bir hata olmaktadır. Geliştirici olan mobil bu sorunun farkında olması nedeniyle düzeltmek için çalışmalar yapmaktadır.

Bazı oyuncular, oyna butonlarına basmaları halinde çökmeler veya donmalar meydana gelmektedir. Bu durumlar farklı nedenlerden olabilir. Bazı ayarların yapılması gerekir. Öncelikle güncelleme yapmak uygun olur. Güncelleme işlemi sonrası hata ortadan kalkmış olur.

Yorum Yap

Yorum Yap