1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Craftrise Nedir ve Nasıl Oynanır?
Trendlerdeki Yazı
aboooo

Craftrise Nedir ve Nasıl Oynanır?

indir

Craftrise Nedir ve Nasıl Oynanır sorularının cevabını merak eden kullanıcılarımız için hazırladığımız bu makalemizde oyun hakkında tüm bilgiler burada. Craftrise oynamak isteyen oyuncular için hazırladığımız bu makaleyi okumaya başlayalım. Craftrise nedir, Craftrise nasıl oynanır bütün bu başlıları açıkladık.

Craftrise oyunu çok oyunculu bir minecraft serveri üzerine kurulmuş bir oyundur. Türkiye çapında göz ardı edilemeyecek kadar fazla bir oyuncu sayısına sahip olan Craftrise oyunu, Oldukça popüler olan Minecraft oyunun bir server bölümüdür.

Türkiye çapında çok fazla oyuncuyu barındıran ve yıllardır minecraft sunucu piyasasında yer alan efsane sunuculardan birisi de Craftrise isimli serverdir. Craftrise serveri çok uzun zaman önce açılmış olup, faaliyet gösterdiği süre boyunca her gün kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Bedwars, Skywars, Skyblock, Factions ve daha sayamadığımız birçok oyun modunu içerisinde barındıran binlerce aktif oyuncusuyla en sevilen minecraft serverlarından birisidir.

Craftrise nasıl oynanır?

Şimdi Minecraft oyunu içerisinde Craftrise sunucusuna nasıl bağlanacağınız hakkında bilgi verelim;

Başka bir oyuncunun sunucusuna bağlanmak için Minecraft’ta oturum açın, ana menüden Multiplayer’ı seçin, Sunucu Ekle düğmesine tıklayın ve bu sunucunun IP veya web adresini girin. Bir sunucunun IP’sini bilmiyorsanız, oyun tarzınıza uyan bir şey için web araması yapılarak binlerce genel sunucu bulunabilir. Bir sunucuya erişmek için sunucuyla aynı Minecraft sürümünü çalıştırmanız gerektiğini unutmayın.

Craftrise sunucusu Türkiye sınırları içerisinde çok fazla oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli oyun çeşitleri sayesinde en beğenilen sunuculardan birisi olan Craftrise serverine isterseniz minecraft üzerinden bağlanabilir isterseniz de Craftrise’nin resmi internet sitesi üzerinden launcher dosyasını indirerek programlı bir giriş sağlayabilirsiniz. Minecraft oyununda öne çıkan sunucuların en başlarında gelen bu server, oyuncularına sadece tek bir oyun imkanı değil, birden fazla oyun modu sunarak oyuncularını elinde tutmayı başarıyor. Craftrise severinin resmi internet sitesi üzerinden gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilir, oyun hakkında tüm bilgileri daha açık bir şekilde elde edebilirsiniz. Klasik minecraft oyununun izlerini taşıyan Craftrise, hilelere karşı da ultra koruma sağlayarak kaliteli ve güvenli oyun imkanını oyuncularına sunmaktadır.

Craftrise serverinin internet sitesi üzerinden sizde kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve oyun launcherini indirerek bu keyifli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu serverde başarı sıralaması gibi önemli faktörlerde bulunmakta olup, güncel sıralama internet sitesinde bulunmaktadır. Oyuncularının kesintisiz oyun imkanı yaşaması ve sorunla karşılaşmaması için destek bölümünde sitesinde bulundurarak bu konuda hassasiyet göstermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap