İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Cyberpunk 2077 Love Like Fire Görevi Çözüm Yolu
Trendlerdeki Yazı

Cyberpunk 2077 Love Like Fire Görevi Çözüm Yolu

5ef56fe9d3806c24947651f6

Cyberpunk 2077 Love Like Fire Rehberimiz sayesinde, Love Like Fire Misyonunun zirvesine ulaşmanız için yapmanız gereken adımları derinlemesine inceleyip size çözüm yolu sunacağız. Yine söylemekte yarar var oyunun halen birçok hatası bulunmakta. Oyun şuan çok ön planda tutulduğu için bu hatalar göz ardı ediliyor fakat önümüzdeki günlerde hata düzeltme güncellemeleri gelmezse bu Cyberpunk 2077 kariyeri için zorlukların beklediği anlamına gelebilir. Yine de biz oyunu sorunsuzca oynamaya çalışıp görevlere odaklanalım.

Cyberpunk 2077 Love Like Fire

Love Like Fire, Soygun Görevini tamamladığınız anda açılan 2. Perde’ nin ilk ana görevidir. Bu görevde Johnny Silverhand olarak oynayacaksınız. Cyberpunk 2077 Love Like Fire rehberi, bu görevi en başından sonuna kadar neler yapmanız gerektiğini içermektedir. Hadi başlayalım!

Cyberpunk 2077 Love Like Fire Main Jop Çözüm Yolu

Doğma alanından grubun yanından geçin ve koridora ilerleyin. Sahneye giriş netleştikten sonra mikrofona doğru gidin ve seyirciyle konuşun. Gösteri bittiğinde, Kerry adında bir adam sizinle konuşmaya gelecektir. Konuşmayı bitirin ve sonra dışarı çıkınız. Burada, bir helikopterde Rogue ve Shaitan ile karşılaşacaksınız. Atlayın, O zaman, bomba yerleştirmen gereken binaya gideceksin. Yolda, 2023’ün Gece Şehrini aşağıdan geçerken izleyeceksiniz. Helikopteriniz istenen binanın çatısının üzerindeyken, Shaitan çatıdaki Arasaka güvenlik görevlilerine ateş etmeye başlayacaktır. Shaitan silahla havaya uçurulduğunda, Arasaka Güvenliği ile başa çıkmalısınız. Bunu yaparken tüm kuleleri yıkmayı unutmayın. Dört ek Arasaka muhafızı çatıya koşacak. Helikopter inebilmesi için çatıyı temizlemelisiniz.

Oyunun devamında Örümcek Murphy önderliğinde ekibinizle çatıya çıkın. Daha sonra bir asansöre yerleştireceğiniz büyük bir yükünüz olacaktır. Çatının solunda bulunan dört Arasaka muhafızıyla karşılaşacağınız bir merdiven var. Sonra odada bir tane daha olacak. Tabancanı kullanarak hepsinden kurtulun. Sadece hedefinizi sabit tutun ve her gardiyan için bir mermiye ihtiyacınız olacak dikkatli olun. Devamında, Spider asansörü açacak. Bombayı yerleştir ve asansöre giden kabloları ateşlemeyi unutma. Bu işlemi yaptıktan sonra öndeki büyük odaya girin ve girişin ucuna yerleştirilen dört korumayı etkisiz hale getirin.

Yukarıda bir tane daha olması lazım, Onu sadece dört kişinin daha ortaya çıkmasına neden olmak için indirin. Ancak, hedefinize iyi nişan aldığınız sürece, onları aşağı çekmekte sorun yaşamazsınız.

Bir sonraki odaya ve soldaki erişim noktasına gidin. Burada Spider, Liberator virüsünü yükleyecektir. Virüs yüklendikten sonra bırakın. Ancak, öğreneceğiniz gibi Adam Smasher size izin vermeyecek. Bir anda kendinizi binanın çatısında bulacaksınız. Girdiğiniz helikopter çoktan havalanmış olacak ve Rogue sizi yukarı çekmeye çalışacak. Ancak bir düşman, helikoptere ateş ederek sizin çatıya kötü şekilde düşmenize neden olacaktır.

Hasarlı ve çaresiz olduğunuzda, Adam Smasher size yaklaşacak ve kurtaracak. Araska Medical Staff sizi alıp götürecek ve hasarlı binayı gören karanlık bir odada uyanacaksınız. Önünüzde duran ve ona cevap vermeyi seçip seçmediğiniz hakkında size bazı sorular soracak bir adam bulunuyor,  bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek Bundan sonra Saburo Arasaka ve bir kadın çıkacak. Johnny ile küçük bir konuşmanın ardından Saburo, kadına Soulkiller’ i başlatmasını emrediyor ve görev tamamlanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap