1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. LoL Ticket Atma Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

LoL Ticket Atma Nasıl Yapılır?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/Home-page.jpg

League of Legends, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan devasa bir oyundur. League of Legends’ta destek ekibine ticket atmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız makalemizi okuyabilirsiniz. LoL ticket atma, LoL ticket atma nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabı bu makalemizde.

LoL ticket atma işlemi çok basit bir işlemdir, oyun sırasında yaşadığınız problemler yada şikayet ve önerileriniz, hata çözümleri için Riot Games ekibi ile iletişim kurmaya yarayan bir ticket sistemi bulunmaktadır. Aşağıdaki verdiğimiz adımları takip ederek destek ekibine ticket atabilirsiniz.

LoL Ticket Atma Nasıl Yapılır?

LoL Ticket atma nasıl yapılır? gelin hep beraber adım adım yapalım.

  • Siteye giderek kullanıcı bilgilerimiz ile oturum açtıktan sonra Destek bölümüne gelerek tıklayın. Websitesi için Tıklayın.
  • Destek bölümüne geldikten sonra Bilet Gönder butonuna tıklayın.
  • Bir Talep Gönder bölümüne geldikten sonra hangi konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu seçerek işlemlere devam edin. Şu anda sistemde 14 konu mevcut.
  • Konu başlığınızı seçtikten sonra, seçtiğiniz konunun alt başlıklarından size uygun olanı seçebilir yada dosya eklemesi yapabilirsiniz.
  • Gerekli alanları doldurduktan sonra gönder butonu ile ticket yada yardım biletini gönderiyorsunuz.
  • Bu işlemler sonrasında Riot Games destek ekibinden geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. E posta adresinizi kontrol ederek cevap gelmesini bekleyin.
Yorum Yap

Yorum Yap