İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Sinir Bozucu Oyunlar
Trendlerdeki Yazı

Sinir Bozucu Oyunlar

oyun-oynarken-cildiran-10-genc-3911050_o-1

Oyun severlerin oynarken büyük zevk aldığı oyunlar olduğu gibi, Oyuncuyu oynarken sinir edecek ve çileden çıkartacak oyunlarda mevcut, Bunlar oyun karakterleri veya oyun bölümlerinin zorluğu gibi oyuncunun oyunu oynarken psikolojik olarak sinirlenmesine neden olacak türden nedenler arasında geliyor.

Bizde siz değerli oyun severler için Sinir Bozucu Oyunlar listesi hazırladık.

1.Flappy Bird

Flappy Bird

Oyun severlerin bir kez oynadığı ve telefonlarına yüklediği gibi sildiği bir oyun olduğunu tahmin edebiliyorum. Oyunun amacı bir kuşu bir hedefe ulaştırmak tabi bu bukadar basit bir iş değil.Hedefe ulaşırken engelleride geçmek gerekiyor. Oyunu oynarken sinirlenirineze hakim olmalısınız.

2.aa

aa

Oyun ilk başlarda kolay gibi görünse de belli bir ilerlemeden sonra oyuncuların sinirlerini hoplatacak cinsten bir oyun. Oyun da belli bir dönen merkeze toplu iğne fırlatmaya benziyor. İğneler merkezde toplandikça aralarında ki boşluklar azalıyor ve siz diğerlerine çarptirmadan iğnelere yer arıyorsunuz.

3.Bennett Foddy

Bennett Foddy

Oyunda amaç zirveye çıkmak ve dengede kalmak. Zirvede kalmak önemli çünkü düşerseniz oyun yeniden başlıyor ve buda emeklerinizin boşa gitmesi demek. Oyun severler bu oyunu hiç sevmiyor fakat oynamaktan da kendilerini alı koyamıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap