İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Metin2 Ticket Atma İşlemi Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Metin2 Ticket Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

metin2-server-tanitimi

Metin2, çok oyunculu bir rol yapma oyunudur. 2005 yılında  Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. Ve zamanla geliştirilerek 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Metin2 oyunun konusu Uzak doğuda gerçekleşen üç büyük imparatorluğun savaşını anlatmaktadır. Oyundaki amaç rakiplerinizle savaşarak kendi karakterinizi geliştirmek. Oyuncular karakterlerini oluştururken kendilerine bir karakter belirlerler bu karakterler; Ninja, Sura, Şaman ve Lycan’dır. Metin 2’deki imparatorluklar ise şöyledir; Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu, Shinsoo İmparatorluğu. Oyun çeşitli ödüllerde kazanmıştır, en iyi grafik çalışması ödülü, en iyi MMORPG rol yapma oyunu, ücretsiz en iyi online rol yapma oyunu, best classic Download MMO Ödülü.

Oyuncular Metin 2 oynarken bazı sorunlar yaşarlar, bunun için Metin2 ticket atma işlemi yapmaları gerekir. Metin2 ticket atma nasıl yapılır merak eden kullanıcılar için bu yazımızda sizler için açıklıyoruz.

Metin2 Ticket Atma Nedir?

Bu işlem oyunda bir sorun ile karşılaşmanız durumunda metin2 ticket atma işlemini gerçekleştirerek sorunun en kısa sürede çözülmesi için geliştirilmiş bir yöntemdir. Birçok oyunda ticket atma özelliği mevcuttur. Türkçe anlamı bilet olan özellik sayesinden destek ekibiyle hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Metin2 Ticket Atma Nasıl Yapılır?

Oyunda bir sorunla karşılaşırsanız destek ekibiyle iletişime geçmek için ticketlar ile iletişime geçersiniz. Aşağıda metin2 ticket atma nasıl yapılır adım adım anlattık.

  • İlk önce destek ekibine yazmanız için bu linke tıklayınız.
  • Oturum açmanız için giriş ekranında bilgilerinizi girerek oturum açınız.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra destek kısmına yönlendirileceksiniz. Formda gerekli yerleri ve talebinizi yazdıktan sonra formu gönderiniz.

Gameforge destek birimi gönderdiğiniz mail ile alakalı konu hakkında size geri dönüş yapacaklardır. Sorun kendilerinden mi sizden mi tespit edildikten sonra çözüm için sizinle iletişime geçilecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap