İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. CS GO Konsol Wall Hack ve Uçma Kodu
Trendlerdeki Yazı

CS GO Konsol Wall Hack ve Uçma Kodu

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/CS-GO-Konsol-Wall-Hack-ve-Ucma-Kodu.jpeg

Tüm dünya ülkelerinde severek oynanan çevrimiçi oyunlardan olan Counter Strike nişancılık temeline kurulmuştur. Keskin nişancıların amansız savaşı olan bu oyun çoklu olarak oynanabilmektedir.  Oyun kalitesinin yükseltilmesi adına oyuncular çeşitli kodlar kullanarak oyunda başarı kaydedebilirler. Kod kullanımı ile nişancılığınızı daha da keskin hale getirebilirsiniz. Oyun kodlar sayesinde birtakım becerilerin gelişimini desteklemektedir. CS GO Konsol Wall Hack ve Uçma Kodu en sık kullanılan oyun hilelerdendir.  Her kodun belirli bir özelliği bulunmaktadır. Birçok kod kullanarak oyunda başarılı bir performans sağlamak mümkün olmaktadır. Bu kodların kullanılması için oyun paneline giriş yaparak kodların yazılması gerekir. Wall hack ve uçma kodları nasıl yapılır kısaca bahsedelim.

CS Oyunu Wall Hack Kod Kullanımı

CS nişan oyununda Wall hack oldukça önemli bir özelliği geliştirmektedir. Eğer Wall hack kodu kullanırsanız rakiplerinizi gizlendikleri yerlerden görebilme avantajı sağlarsınız. Buda size büyük başarı kazandırır. Oyunda göremediğiniz yerler üzerinde kontrol sağlayabilmek için Wall hack etkili olacaktır.  Bu kod sayesinde rakiplere karşı inanılmaz bir başarı kaydetmek mümkündür.

  • Wall Hack kodunu oyunda işlevsel hale getirebilmek için öncelikle klasik olarak CS GO konsol alanını açmanız gerekir. Klavye üzerinden “é” tuşuna basarak oyunun kod alanını açabilirsiniz.
  • Oyunda duvar arkalarında gizlenen rakiplerinizi görebilmek için sv_cheats 1 kodunu açılan konsol alanına yazmanız gerekir.
  • İlk kod yazıldıktan sonra ikinci kod olarak r_drawothermodels 2 kodu girilmelidir. Bu sayede duvarların arkasını bir radar gibi görebileceksiniz.
  • Oyun çıkışında bu hilenin kapatılması gerekir bunun içinde kod alanına r_drawothermodels 1 kodunun yazılması gerekmektedir.

CS Uçma Kodu Aktivesi

Adından da anlaşıldığı üzere CS uçma kodu oyun karakterlerine uçma özelliği sağlamaktadır. Kod kullanımı sayesinde yer çekimi oyundan arındırılarak istenilen seviyede uçma avantajı elde edilebilmektedir.  Kodun oyun içerisinde etkisi büyüktür. Uçarak daha hızlı hareket etmiş olursunuz. CS uçma kodunu nasıl aktive edeceksiniz kısaca anlatalım.

  • Counter Strike oyunu kodlarla inanılmaz hale gelmektedir. Kod kullanımı yapabilmeniz için öncelikle kod alanına girmeniz gerekir. Klavyeniz üzerinde bulunan “é” tuşu kod konsoluna ulaşmanızı sağlar.
  • Karakterinizin uçabilmesi adına ilk olarak uçma eyleminizi tanımlamanız gerekir. Kodu sv_cheats 1 olarak girmeniz gerekir.
  • Son olarak uçma eyleminin aktivitesi için noclip kodunu girmeniz oyunda uçmanıza neden olacaktır.

CS GO Konsol Wall Hack ve Uçma Kodu 2022 senesinde de oldukça ilgi görmektedir. Oyunda başarı sağlamak için çeşitli kodların kullanımı oldukça yararlı olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap