İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Xbox’ta Fortnite, sezon 3 nasıl oynanır?
Trendlerdeki Yazı

Xbox’ta Fortnite, sezon 3 nasıl oynanır?

d4e82-15936199616848-800

Fortnite, çıktığı ilk günden beri platformlar arasında en hızlı büyüyen ve en popüler oyunlar arasında. Bu yazımızda oyunu oynamanız için izlemeniz gereken tüm adımları size göstereceğiz.

Fortnite, oyun platformları arasında en hızlı büyüyen popüler oyunlarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyun, son mobil sürümünün hemen ardından aklınıza gelebilecek bütün cihazlarda oynamaya hazır bir hale getirildi!

Tüm cihazlarınız dan Epic Games kimliğinize giriş yaparak, konsolunuz da veya PC’nizde evde oynayabilir yada hareket halindeyken mobil cihazınızda oynamaya devam edebilirsiniz.

Xbox’ta Fortnite oynanabilir mi?

Xbox’ta Fortnite oynanabilir mi? bu sorunun cevabı tabiki evet! Xbox’ta oyunu oynamak için gerekli temel adımları bu makalede anlatacağız. Xbox’ta Fortnite nasıl oynanır?

  1. Xbox konsolunuzu açın. Ardından konsolunuzun internete bağlı olduğundan emin olun, Xbox canlı hesabınıza giriş yapınız.
  2. Daha sonra RB düğmesine basın ve Xbox kontrol panelinden mağaza sekmesine kadar ilerleyin.
  3. Ekranınızın en üstündeki arama çubuğuna Fortnite yazın. Bu arama size indirilebilir paketleri ve Fortnite içeriğini gösterecek. Ücretsiz sürümü seçiniz.
  4. Oyuna tıklayıp ücretsiz sürümün indirilmesini bekleyin. Bu biraz zaman alabilir, bu sürede halletmeniz gereken işlerinizi yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış.

Tamamladığında ve yükleme bittikten sonra, Oyun kontrol panelinizde oyunlarım ekranında görünmelidir. Oyunu oynamak için bir Epic Games kimliğiniz olması gerekiyor. Kullanıcı adı ve e-postanız ile bir kimlik oluşturabilirsiniz. Bu işlem hızlı ve kolaydır. Oyunun tadını tüm cihazlarınızda çıkarabilirsiniz

Artık bu sorunuzun cevabını bulmuş olduk! Aksi bir durumla karşılaşılırsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap