1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Valorant Sıra Devre Dışı Hatası
Trendlerdeki Yazı

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/Valorant-sira-devre-disi-hatasi-Destek360.jpg

Piyasaya sürüldüğü günden itibaren oldukça fazla kullanıcı sayısı bulan Valorant, her geçen gün oyuncu kitlesini biraz daha arttırmayı sürdürüyor. Son dönemlerde çoğu katılımcının karşılaştığı problemlerden biride oyun içerisinde sıradayken devre dışı kalma problemidir. Bu hata ile oyuncuların çoğu karşılaşmış ve çözümünün ne olduğu ise henüz bilinmiyor, bu makalemizde sizlere Valorant sıra devre dışı hatası çözümü ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Valorant Nedir?

Riot Games aracılığı ile geliştirilen, ücretsiz bir şekilde oynanan ve oyunculuğu birinci şahıs nişancı video oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Riot Games’in bu tarzda geliştirmiş olduğu ilk oyundur.

Oyun, ilk defa 2019 senesinin ekim ayı içerisinde Project A Kod adı altında ilan edildi. Microsoft Windows açısından 2020 yazısında ise piyasaya sürülmesi bekleniyordu. 7 Nisan 2020 tarihinde kapalı beta şeklinde ilan edildi. 23 Mayıs 2020 tarihinde ise Riot Games, yapmış olduğu açıklamada oyunun kapalı beta halinin 28 Mayıs tarihinde sona erdiğini söylemişti. 2 Haziran tarihinde tekrar oyun kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü 2022

Riot Games tarafından valorant sıra devre dışı hatası çözümü 2022 ile ilgili herhangi bir çözüm ya da açıklama şimdiye kadar gelmedi. Büyük bir olasılık ile bu hatanın kaynağı, o esnada oyuna yapılan güncellemeden kaynaklıdır. Oyuna yeni bir güncelleme yapıldığı takdirde sunucuların çoğu anında kapatılır ve güncelleme bittikten hemen sonra geri açılır. Bu sebeplerden dolayı çoğu kişi, oyuna girmeye çalıştığını da sıra devre dışı hatası ile karşılaşır.

Oyuna giriş yaptıktan sonra bu hatayı aldığınız saniyeden bir süre sonra yeniden girmeyi denemelisiniz. Eğer ki problem halen devam ediyorsa o halde Riot Games’e destek bileti açabilirsiniz. Onlar ise sizlere en kısa süre içerisinde hatanın çözümü ile ilgili daha detaylı bilgi verecektir.

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü

Valorant oyununu kapattıktan sonra yeniden bilgisayarınızı başlatın. Eğer ki bu durum, arka planda faaliyet gösteren valorant programlarının yeniden başlamasını sağlamıyorsa aynı zamanda modeminizi kapatıp 10 saniye bekledikten sonra yeniden açın. Bu işlemler, indirme işlemlerinizi hızlandıracaktır. Ancak yukarıda söylemiş olduğumuz gibi genel itibarıyla oyun, aynı hızda indirilmeye devam etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap