1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir
Trendlerdeki Yazı

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir

Brawl Stars oyunu 2017 yılında piyasaya sürülerek oyun severleri ile buluşmuştur. Oyun severlerin favori oyunlarından birisi olan brawl stars iyi ve basit bir ara yüzü ile kaliteli kullanıcı deneyimi sunuyor.

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/brawl-star.jpg

Brawl Stars, oyunu 2017 yılında piyasaya sürülerek oyun severleri ile buluşmuştur. Oyun severlerin favori oyunlarından birisi olan brawl stars iyi ve basit bir ara yüz ile kaliteli kullanıcı deneyimi sunuyor. Masaüstü bilgisayarlarınıza indirdikten sonra bu oyun ile oyun oynamanın hazzını doyasıya yaşayacaksınız. Supercell tarafından piyasaya sunulan brawl stars, çok oyunculu oyun modu ile birden fazla kişiyi sanal ortamda bir araya getirmektedir. Supercell’in 5.Küresel projesi olan brawl stars oyunu projesine 2014 yılında başlanmıştır.

Oyunun küresel yayın tarihi 12 Aralık 2016 Aralık’tır, 9 Haziran 2020 yılında da Çin’de yayınlanmaya başladı Peki Brawl stars bilgisayara nasıl indirilir, gelin bu konu başlığını birlikte ele alalım. Ve brawl stars bilgisayara indirme aşamalarını öğrenelim.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir

Brawl stars bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirmek için öncesinde bilgisayarlarınıza bir program indirmeniz gerekir. Oyunun indirme işlemini birden fazla farklı oyun programı ile gerçekleşmektedir.  Ancak bu oyunu indirmek için en çok tercih edilen program BlueStack’dır. Ayrıca bu program ile mobil oyunlardan birçoğu bilgisayara indirilerek PC üzerinden oynanabilmektedir. Bluestacks programını indirip bilgisayarlarınıza kurduktan sonra çıkan yönergeleri takip ederek Brawl Stars bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Google Hesabınız ile Oturum Açın

Bilgisayar üzerinden keyifli vakitler geçirmenize olanak sağlayan brawl stars bilgisayara indirme işleminde Bluestack programın indirme işlemini tamamladıktan sonra oyunu indirmek için gerekli olan Google hesabı ile oturum açma işlemini tamamlamanız gerekiyor. Bu adımı tamamlamak için Gmail hesabınızın olması lazım….Google hesabı olmayanlar hemen bir tane Gmail hesabı oluşturarak oyunu indirme aşamalarına başlayabilirler. Google hesabınız ile oyun indirme programında oturum açın.  Bu aşamadan sonra Android marketlerde yer alan tüm mobil oyunlara erişebileceksiniz.

Oyunu Bulup Bilgisayarınıza Kurun

Bluestack uygulamasının ana ekranında bulunan Play Store oyun marketini bulun ve Gmail hesabınız ile oyun marketine giriş yapın. Uygulama marketinin arama motorunda Brawl Stars yazarak oyunu bulun ve oyunun sayfasına giriş yapıp, yükle linkine tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirme işlemini başlatın. Birkaç dakika içerisinde indirme işleminiz tamamlanacaktır. İndirme süresi internet hızınıza göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap