İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Çiçek Sepeti Valorant Point
Trendlerdeki Yazı

Çiçek Sepeti Valorant Point

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/valorant-kapali-beta-uyesi-nasil-olunur.jpeg

Türkiye’de kullanıma açıldığı ilk günden itibaren binlerce oyuncu kitlesiyle buluşan, Riot Games’in FPS konusunda da ne kadar başarılı olduğunu kanıtladığı Valorant, özellikle de oyun içindeki ekstralarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Çiçek Sepeti Valorant Point Dağıtmaya Devam Ediyor!

Her sezon başında eklenen yeni kostümler, silah skinleri ve ekstra XP elde etmenize yarayacak pek çok paketi satın almak için VP adı verilen Valorant Point satın almanız gerekiyor. Sanal yöntemlerle oldukça basit bir şekilde elde edilebilen Valorant Point için bu kez devreye Çiçek Sepeti girdi.

Oyuncular için daha önce de Steam hediye kuponu, E-pin kodları ve League Of Legends RP’si gibi pek çok paketi uygun fiyatlarla satışa sunmuş, oyun dünyasında da iddialı bir konuma gelmek istediklerini açıkça bildirmişlerdi.

Oyun içindeki silah skinlerini satın almanıza yarayacak olan VP, şu anlık onlarca oyuncu giriş yaptığı için stoklarda bulunmuyor. Stoklara yeniden eklendikten sonra hızlı bir şekilde tanımlanan Valorant hesaplarına aktarım yapılacak, bu sayede oyuncuların eğlence dolu dakikaları kesintisiz bir şekilde sürdürmeleri amaçlanacak. Aynı zamanda banka hesapları veya İninal kartlar aracılığıyla da yine alım yapmak oldukça pratik ve güvenilir olarak kullanıma sunulacak.

Çiçek Sepeti Riot Games Ortaklığı

Resmi olarak 600 Valoran Point 32 liralık bir bütçeye sahip. Bu noktada oyun görevlileri ile de ortaklaşa bir proje içine giren Çiçek Sepeti, oyunun daha kaliteli olması ve oyuncular içinde avantajlı bir konumda satın alım işlemlerinin yapılabilmesi için cazip fiyatlarda satışa sunacağını bildirdi.

Riot Games ve ekibi de bu noktada Çiçek Sepeti’ne bizzat sponsor olacak, Valorant Point için oyuncuların çok fazla arayışa girmeden kolay bir şekilde satın alım işlemlerini yapabilmelerini sağlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap