İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. PUBG Mobil Redeem Kodları – Mayıs 2021
Trendlerdeki Yazı
aboooo

PUBG Mobil Redeem Kodları – Mayıs 2021

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/05/pubg-e1619950619621.jpg

PUBG Mobile, en sevilen battle royale oyunlarından biridir. Birçok oyunda olduğu gibi oyun geliştiricileri zaman zaman oyuncular için silah görünümleri ve kozmetik ürünler içeren kodları yayınlarlar. PUBG Mobil Redeem Kodları güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Ücretsiz silah görünümleri ve kozmetik ürünlere sahip olmak için kodlar arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazımızda, en güncel PUBG Mobile kodlarını sizlerle paylaşacağız ve benzersiz silah kaplamalarını ve kozmetik setlerine sahip olmanıza yardımcı olacağız.

PUBG Mobile Kodları -2021

Şu anda kullanabileceğiniz tüm aktif PUBG Mobile redeem kodları bu yazımızda. Kodları kullanmak için hızlı olmalısınız, çünkü süreleri dolabilir yada sizden önce kullanılmış olabilirler. Süresi dolan bir kod var ise bizlere yorum kısmından bildirin ve bizde o kodu listeden kaldırarak yeni kod ekleyelim.

 • R3HABPUBGM
 • HAPPYRAMADAN
 • RAMADANMUBARAK
 • RAMADANKAREEM
 • HEALTH
 • HAPPINESS
 • PEACE
 • LOSTFREQPUBGM
 • GOODMORNING

Kodlar Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile redeem kodları, kullanmak çok kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz.

 1. Kodları kullanmak için resmi web sitesine gidin. Tıkla
 2. Karakter kimliğinizi, Kullanma kodunu ve dogrumala kodunu girin.
 3. Daha sonra onaylama butonuna tıklayın.
 4. Kodun başarılı bir şekilde onaylandığını görmek için oyunu başlatın.

Ücretsiz PUBG öğeleri almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Adım: Hediye almak için Midasbuy’a kaydolun. Midasbuy kayıt hediyesi almak için Epostanızı yada Facebook’u kullanarak bir hesap oluşturun. Daha sonra, oyuncu kimliğinizi hesaba bağlayarak hediyenin doğrudan PUBG Mobile oyun e postanıza gönderilecektir. Hediyeyi 10 gün boyunca kullanabilirsiniz.
 2. Adım: PUBG sosyal hesaplarını takip edin. PUBG Mobile ekibi, Youtube, Facebook, Twitter gibi medya kanallarında oyuncuların kullanması için kodlar yayınlar. Ödülü olmak için sosyal medya hesaplarını takip ederek bir kod olduğunu kontrol edebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap