İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire benzeri en iyi 5 PC oyunu
Trendlerdeki Yazı

Free Fire benzeri en iyi 5 PC oyunu

Garena-free-fire-990x556

Free Fire, dünyanın her yerinde mobil oyuncular tarafından en beğenilen battle royale oyunlarından bir tanesidir. Oyuncular oyunda kendilerini düşmanlarına karşı savunarak ve düşmanlarını yok ederek oyunun sonuna kadar hayatta kalmaları gerekiyor. Oyuncuların en çok merak ettiği Free Fire benzeri en iyi 5 PC oyunu hangileri?

Oyunu bilgisayarlarında oynamak isteyen kullanıcılar emülatör yardımıyla Free Fire’ı PC’lerinde oynayabilirler. Bu yazımızda Free Fire benzeri oyunlar hangileri sizler için araştırdık. Sizlere Free Fire benzeri PC oyunları tavsiyelerimizi aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

Free Fire Benzeri En İyi Oyunlar

Aşağıdaki oyunlar Free Fire benzeri en iyi beş PC oyunudur:

Fortnite

Fortnite, battle royale modu ile popüler oyunlardan bir tanesidir. Fortnite de oyunculara çeşitli görünümler ve aksesuarlar satın almalarına ve görünümlerini özelleştirmelerine olanak sağlanır.

Tüm battle royale oyunlarında olduğu gibi Fortnite’da da oyuncular hayatta kalma hedeflerine sahiptir. Oyunda iki mod daha vardır, bunlar Fortnite Kreatif ve Dünyayı Kurtar. Oyunculara ayrıca seçebilecekleri büyük bir silah koleksiyonu sunuyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

PUBG, gibi bir oyunu bu listeye dahil etmezsek haksızlık ederiz. Mobil platformlarda en çok konuşulan oyunlardan bir tanesidir. Oyunun grafikleri, ses efektleri ve diğer oyun içi aksesuarları oldukça iyi. Oyuncular takım halinde hayatta kalarak bazı ödül ve başarıların kilidini açabilirler.

Realm Royale

Oynaması ücretsiz olan üçüncü şahıs bir battle royale oyunlarından bir tanesidir. Oyundaki karakterler oldukça canlı ve renklidir. Sizlere iyi bir oyun deneyimi sunar. Oyunda dört takım arkadaşınızla hayatta kalmak için düşmanlarınızla savaşın. Oyuncuların oyunda çeşitli ödüller kazanma şansları da var.

 Apex Legends

Bu battle royale oyununda 20 takımdan oluşan 3 oyuncu kadrosuyla destansı hayatta kalma savaşı vermeniz gerekir. Sezon 6 itibariyle benzersiz yetenek ve stilleri ile oyuncuların beğenisine 14 süper karakter sunuyor. Oyunda benzersiz silahlar ve sürükleyici arka plan sayesinde süper bir oyun deneyimine hazır olun.

Z1 Battle Royale

Free Fire, benzeri bir rekabetçi battle royale oyunudur. Oyuncular isterlerse bu aksiyon dolu oyunu tekli, ikili yada beşli takımlarla oynayabilmeleri mümkündür. Z1 Battle Royale oyuncularına geniş bir silah cephaneliği ve haritada kolaylıkla gezebilmeleri için çeşitli yardımcı araçlar sunmakta. Evleri ve barınakları gezerek hayatta kalmalarına yardımcı araç ve silahları alabilirler. Oyun içinde ilerleyen zamana ve güvenli bölgenin daralmasını takip etmeleri gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap