İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Hata Çözümleri
 3. Valorant Bıçak Skinleri
Trendlerdeki Yazı

Valorant Bıçak Skinleri

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/11/Valorant-bicak-skinleri.jpg

Valorant sevilen nişancılık oyunlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. İki grup şeklinde oynanan oyunda saldırı ve savunma bulunmaktadır.  Valorant oyununda Spike karşı takımın bölgesine kurularak patlatılması oyun kazanımı sağlamaktadır. Elbette ki oyunda karakterlerin yardımcı silahlara ihtiyacı bulunmaktadır.  Valorant bıçak skinleri en çok tercih edilen silah türlerinden biridir. Her bir bıçak kendine özgü tasarımı ile oyuncuların hayal gücüne hitap etmektedir. Her bıçak farklı özelliği ile dikkat çekmektedir. Oyunda hali hazırda altmış altı adet güçlü bıçak bulunmaktadır. Bu bıçaklar diğer oyuncularla haberleşmenin yanı sıra rakipleri tuzağa düşürebilmek için kullanılmaktadır. Oyunda bıçak tasarımları hayranlık uyandırıcıdır.

Valorant Bıçakları

Valorant bıçak skinleri 2022 farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bununla birlikte oyun gereği bu bıçak skinleri VP ile alınabileceği gibi battle pass yöntemi sayesinde kazanılabilmektedir. Her bıçağın özelliğine göre bir değeri bulunmaktadır. Kullanıcılar oyunda başarılarını arttırmak ve çeşitli özellikleri elde etmek adına bıçak envanteri sağlamak durumundadır.  Bıçak skinleri oyun mağazasından satın alınabilmektedir. Elbette ki oyunda kullanıcıların favorisi olan bıçaklar favori haline gelmiştir. Bıçak skinleri oyunda oldukça önemlidir. Her birinin değişik özellikte olması kullanım isteğini arttırmaktadır. Oyunun daha da gelişmesi ile birlikte bıçak çeşitlerinde de artış olmaktadır. 

 • Yağmacı Bıçak VP değeri 3.550
 • Prizma Bıçak VP değeri 2.550
 • Ejder Ateşi Hançeri VP değeri 4.950
 • Oni Pençe VP değeri 3.550
 • Nebula Bıçak VP değeri 3.550
 • Flaş Bıçak VP değeri 1.750
 • Ego Bıçak VP değeri 3.550
 • İyon Enerji Kılıcı VP değeri 3.550
 • Delipop Balta VP değeri 4.350
 • Serket’in Bıçağı VP değeri 2.250
 • VCT Champions 2022 Kelebek Bıçağı VP değeri 6.250

Valorant Bıçak Skin

Valorant oyununda farklı silah kullanımı başarı sağlamaktadır. Özellikle bıçaklar oyun için haberleşmek için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra Valorant bıçak skinleri rakip takımı şaşırtmak içinde birebirdir. Bıçakların elde edilebilmesi için mağazaya giriş yapıp, istediğiniz bıçağı seçmeniz yeterli olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken şey silahları tek parça almak yerine paket olarak satın almaktır. Bıçak özelliklerine göre VP değerinde artış ve düşüş olabilmektedir. Ancak her bıçak oyunu daha kolaylaştırdığı bir gerçektir.  Elbette ki oyunu uzun zaman kullananlar zaten oyunda birçok bıçak elde etmektedir. Böyle bir durumda ellerinde olmayan bıçak skinlerini tek parça halinde alabilirler. Ancak oyuna yeni başlayanlar için toplu alımlar hem daha karlı hem de farklı kullanım özellikleri deneyimlemek açısından heyecan vericidir.

Yorum Yap

Yorum Yap