İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Msa Sürekli Duruyor Hatası
Trendlerdeki Yazı

Msa Sürekli Duruyor Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/07/d5255ab8ae721e1deb19b8e1aa48b557.jpg

Msa sürekli duruyor hatası, genellikle Xiomi markasının kullanıcıları tarafından şikâyet edilen bir konudur. Bu problem nedeniyle insanlar bazı uygulamalarını çalıştıramamaktadır. Ya da bir uygulamayı kullanmaya devam ederken durdurmak zorunda kalırlar.

Msa hatası bazen daha ciddi sorunlara yol açıp, cihazın stabil çalışmasını önlemektedir. Bu msa hatası, telefon sahiplerinin canını oldukça sıkmış ve internette bu olay ses getirmiştir. Birçok sitede konu başlıkları açan ve araştırmalar yapan kullanıcılar hem bilgi birikmelerini paylaşarak bazı çözümler üretmiş hem de bu problemin kaynağını tespit etmeye çalışmışlardır. Özellikle internette oluşan bu reaksiyon sonrası Xiaomi markası bile bazı çözümler önermiştir. İnsanlar bu çözümler ışığında ve bazı kaynaklardan alınan tavsiyeler sayesinde sorunlarını gidermeye çalışmaktadırlar.

Msa Sürekli Duruyor Hatasının Çözümü

Msa sürekli duruyor hatası çözümü için birkaç yol söyleyeceğiz. Bu yollardan ilki Xiaomi’nin açıkladığı adımlardır. Buna göre ilk önce ayarlara girmeniz, ardından uygulamalar ve uygulamaları yönet menüsüne ulaşmanız istenir. Bu kısımdan WebView uygulamasını açıp, mevcut verilerini temizleyin daha sonra da kaldırın. Xiaomi tarafından önerilen ilk yöntem budur.

Msa sürekli duruyor hatası çözümü için bilinen ikinci çözüm yolu ise şudur; Google Play mağazasına giriniz. Android System WebView uygulamasını bulup güncelleyiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmından şifre ve güvenlik, ardından geri alma kısmına ulaşınız. Burada msa ayarınızı zıt bir işleme tabii tutmanız gerekir. Eğer açıksa kapalı, kapalı ise açık yapmalısınız. Böylelikle sorununuz bu iki yöntemden birisiyle hallolmuş olacaktır.

Eğer telefonunuz Xiaomi ise ve sorun devam ediyorsa markanın yetkili servislerine ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu problem birçok kullanıcının başını ağrımakta ve genellikle çözülebilen bir sorundur. Bu nedenle sıkıntı üzerine araştırmalar yapıp probleminizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki teknoloji kavramı oldukça karmaşıktır. Bu nedenle, bazen oluşan anormal durumların çözümleri inatçı olabilmektedir.  Bu anormallikler, telefonun stabilizasyonu bozarak düzenli aralıklarla karşınıza çıkabilir. Bu tür problemlerin önüne geçmek adına, güvenilir olmayan uygulamalardan ve crack tarzı işlemlerden uzak durmak gerekmektedir. Aksi takdirde telefonunuzun sağlığını tehlikeye sokabilirsiniz. Eğer garanti süreniz bitmişse, bugünlerde telefon tamirleri ve düzeltme işlemleri ciddi tutarlara neden olabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap